Sobota, 11 lipca 2020 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Koroną

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 35. kolejki ligowej spotkaniu z Koroną Kielce.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~zbyszek93
Wprowadźcie punkty ujemne
Chciałbym dać temu drukarzowi -100, bo 0 to zdecydowanie za dużo.

49            0
~~~TTT
Oceny
Nie ma co ocenia chyba że wyczyny tych pajacow na wozie I głównego aktora z gwizdkiem. Robią cyrk i ligę kobiecą. Pan kfiatkofski kolejny raz zespół widowisko wcześniej wywalił Kuvelijca teraz wykazał sie na wozie brawo dla tego pana. Powinien miec dozywotni zakaz sedziowania.

48            -2
~~~Kibic
Wiselka
ANI stylu ani zwycięstwa.Najlepszy na boisku Bogucki w bieganiu.To że mamy punkta to cud.Nie szukajmy wielkich kontraktów.Szukajmy trenera.

17            -57
~~~Marek usa
Mecz
Jak ocenić sędziego??

40            -1
~~~Name
Buksa
Olek Buksa niestety dziś kompletnie nie pomógł, widać, że w fizycznej walce on jest strasznie słaby, do tego dziś ślisko i wyszły braki w koordynacji. No cóż miejmy nadzieję, że przedłuży kontrakt i jeszcze z 2 lata w Wiśle zostanie i odejdzie jako lepszy piłkarz bo póki co to jeszcze widać ile mu brakuje do starszego brata. Do krytykowanego Bogusia dziś naprawdę nie można się przyczepić.

41            -6
~~~567
ktoś mówi że w tym meczu był sędzia
to powiem tak biegał facet z gwizdkiem , który nie panował na tym co dzieje się na boisku , a VARu to dzisiaj nie było , myć oglądał powtórki anal+ na bocznej linii w TV, zapomniał założyć szkieł kontaktowych to tak nic nie wypatrzył , niestety takich drogo opłacanych gości zatrudnia rudy z PZPN . Na boisku chaos totalny .

34            -1
~~~znw ...
Ocena
No dalej, jazda po Boguskim !!

8            -23
~~~dr3
Karny
czemu nie ma nagonki na Turgemana za karnego jak ostatnio na Boguskiego tak samo sparzył jak nie bardziej

20            -14
~~~Wqrwiony
ocena spotkania
Psioczymy na sedziego,oczywiscie slusznie.ale...spojrzmy na przebieg spotkania na spokojnie: cot o byla za taktyka?Juz nieraz sedziowie "krecili lody"przeciwko Wisle,jednak gdy byla gra ok to i sedziowie niewiele mogli wskorac.A dzisiaj?Totalna padaka a nie gra.Jakie to szczescie,ze do konca sezonu tylko 2 spotkania a przewaga nad Arka az 8 pkt

8            -9