Sobota, 11 lipca 2020 r.

Kamil Kuzera: - Zabrakło nam wyrachowania

- Jeszcze na dobre się ten mecz nie rozpoczął, a już musieliśmy gonić wynik i to się mogło dla nas źle skończyć. Kluczowa dla nas była interwencja i obrona rzutu karnego przez naszego bramkarza, bo dodało nam to wiary - mówił po meczu Wisły z Koroną Kielce, asystent pierwszego szkoleniowca naszego rywala, Kamil Kuzera.

- Później już każdy widział jak to się potoczyło. Ta czerwona kartka i tak naprawdę prowadziliśmy grę. Zabrakło nam myślę wyrachowania w tym graniu i tej "kropki nad i" żeby wywieźć trzy punkty z Krakowa. Jest to budujące, to co dziś pokazaliśmy, bo pokazaliśmy, że się nie poddaliśmy i walczymy o jak najwyższą lokatę w Ekstraklasie. Cieszy przede wszystkim wejście naszej młodzieży, bo pokazali się z bardzo dobrej strony i tym torem musimy dalej iść i dawać szansę młodym chłopcom. Przede wszystkim ogrywać ich przy tych starszych i doświadczonych - dodał.

Kuzera został zapytany o to, czy dodatkową dawką emocji nie był dla niego fakt, że prowadził Koronę przeciwko swojemu byłemu klubowi.

- Dla mnie to trenerski debiut i trochę się śmialiśmy, że miałem szansę zostać najlepszym trenerem punktującym w Ekstraklasie, jeśli chodzi o punkty na mecz. Jest to zupełnie coś innego, niż siedzenie na ławce. Stanie przy tej linii to jest tak naprawdę ogromne wyzwanie, ale coś wspaniałego i do tego trzeba dążyć - powiedział Kuzera.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~TS77
Ha ha
Sprytnie się wymigał od odpowiedzi ?

15            -2
~~~567
kuzera trochę pokory
bo sprytu to wam zawsze brakuje , natomiast wyrachowania i chamstwa nigdy , graliście od 30 minuty 12 na 10 , bo ten facet z gwizdkiem dla zmyły założył inną koszulkę niż pozostali zawodnicy Korony , a VAR do Krakowa nie dotarł , całe szczęście że spadacie bo od lat na to zasługujecie .

43            -2
~~~567
raczej umiejętności
kuzera trochę pokory bo sprytu to wam zawsze brakuje , natomiast wyrachowania i chamstwa nigdy , graliście od 30 minuty 12 na 10 , bo ten facet z gwizdkiem dla zmyły założył inną koszulkę niż pozostali zawodnicy Korony , a VAR do Krakowa nie dotarł , całe szczęście że spadacie bo od lat na to zasługujecie .

24            -2
~~~Janko Buszewski
Kuzi lubię Cię bo jesteś fajny facet
i znamy się nie od dziś,ale to wyrachowanie,,??Jakie wyrachowanie ?? Stara szkoła Ojrzyny w której nabywałeś doswiadczenia,dziś dominowała i rządziła.Złam nogę,ale wygraj walkę o pozycję.Owszem,nasi chłopcy dzis także podkręcili,ale wasza agresja...level master.Poza tym,właśnie szkoła Ojrzyńskiego i Probierza.... udawanie,oszukiwanie,kradzież czasu,symulowanie kontuzji.Wisła,jak ostatnio nie pokazała nic powaznego,,,,walka,krótka piła,faul,walka,przecięcie,wrzuta... LIpa.To nawet na spadkowicza mogło byc za mało,bo ćwoki z Kielc mogły wygrac i pokazac,kto spaść powinien.O karnym Turgemana....nie wypowiem zdania.Mamy ekstraklasę,,,nadal.Zobaczymy co dalej,,,,??

13            -3