Poniedziałek, 13 lipca 2020 r.

Miłosz Jaskuła nowym bramkarzem Wisły Kraków

Nowy nabytkiem krakowskiej Wisły został dziś Miłosz Jaskuła. 16-letni bramkarz związał się z krakowskim klubem dwuletnim kontraktem, który zawiera opcję przedłużenia.

Miłosz Jaskuła urodził się 23 grudnia 2003 roku. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w zespole BTP Stal Brzeg, by od sezonu 2017/2018 przenieść się do FC Wrocław Academy. Teraz reprezentować będzie barwy "Białej Gwiazdy".

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Ona
Do juniorow
Rozumiem bo nam potrzeba pilkarzy ma juz. Nie rozumiem tez jak niektorzy posza ze nastepny sezon ma byc na przwczekanie co to znaczy? Ludzie my ostatnie 9 sezonow gramy na przeczekanie. Nadal chcecie patrzec jak legla sie z mistrzostwa cieszy? Nadal chcecie drzec o utrzymanie co z tego ze tylko jedna druzyna spada? Nigdy wiecej. Jabchce ogladac zwycieska Wisle a skoro trzej panowoe postanowili ka przejac znaczy ze maja swoadomoac ze Wisla to marka!! Czeka zatem na imfo o wzmocnieniach a nie uzupelnieniach.

47            -57
~~~arkan
po co
po co nam on pokarzcie mi choć jednego bramkarza w podobnym wieku który u nas się przebił i gdzieś gra

31            -33
~~~ZAAWANSOW ANY
Faktycznie
rozmowy są zaawasowane

10            -11
~~~kibic 1968
bramkarze.....
jest talent, bierzemy!....ale co Kamil Broda i Kais Al Ani się nie nadają? dwa lata zmarnowane na Reymonta? Coś to szkolenie bramkarzy u nas kuleje!

44            -3
~~~SMOK
Jaskóła
Oby latał jak Jaskóła

18            -7
~~~ma4ci
Nie zapominajmy...
...że jeszcze jest Kacper Chorążka wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec

26            -3
~~~goal
Oby się w końcu ktoś przebił do pierwszego składu, ...
... a nie za jakieś dwa lata przeczytamy, że życzy mu się samych sukcesów w jakimś Zagłębiu, Koronie czy innej pipidówie.

18            -2
GrzegorzS
Buksa będzie, jeśli nikt go nie wykupi za duże bardzo duże pieniadze, zwodnikiem Wisły do czerwca
2024 roku. Bardzo dobra wiadomość. Kolejna sprawa z tego co mnie dochodzi info kierunek rozwoju stawiamy na młodych zdolnych z potencjałem, ale dla ich nauki w szatni zostaną też edukatorzy i wzorce do naśladowania. Mamy przed sobą sezon, w którym budujemy zespół na kolejnych kilka lat. Właściciele wyszli z założenia i ja się z tym zgadzam, że sezon 2020/2021, gdy ligę opuści tylko jeden zespoł po 30 rozegranych kolejkach jest dobrym polem do wystartowania z projektem przebudowy pierwszej drużyny.

19            -6
~~~T24
Wisła
Dobrze niech nasze trio buduję Wisle z głową. Czas gościć na salonach ligowych w górnej ósemce, ba nawet trójce. Ciężkie czasy kiedyś się kończą, nie ma tamtego zarządu jest nowość i wszystko idzie do przodu. Nie napinajmy się jak Legia, Lech czy inni bo nie zawsze będzie kasa dla nich. A co do młodych piłkarzy obecnie bramkarz dawać szanse jemu i Chorazce. Bo Buchalika i Lisa znamy i bez żalu podziękować. Budujmy nowa silna Wisłe na młodych oprzeć o paru doświadczonych i będzie ok

1            -7