Sobota, 18 lipca 2020 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Arką Gdynia

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz ligowy z Arką Gdynia. W porównaniu do wyjściowego ustawienia z naszego poprzedniego spotkania - z Zagłębiem Lubin - mamy solidne przetasowania. W miejsce kontuzjowanych Vullneta Bashy i Alona Turgemana od pierwszych minut grać będą Damian Pawłowski i Aleksander Buksa. Ponadto trener Artur Skowronek wymienił środek obrony, bo obok Rafała Janickiego dziś grać będzie Daniel Hoyo-Kowalski, a ponadto w miejsce Kamila Wojtkowskiego i Ľubomíra Tupty zagrają Dawid Szot i Chuca.

Wisła Kraków mecz z Arką rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - David Niepsuj, Daniel Hoyo-Kowalski, Rafał Janicki, Maciej Sadlok - Dawid Szot, Damian Pawłowski, Nikola Kuveljić, Rafał Boguski, Chuca - Aleksander Buksa.

Oto nasza ławka rezerwowych: Michał Buchalik, Lukas Klemenz, Łukasz Burliga, Krzysztof Drzazga, Paweł Brożek, Kamil Wojtkowski, Marcin Wasilewski, Ľubomír Tupta i Kacper Duda.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Niko
Czyli dwie zmiany są oczywiste
Ciekawe jak będzie dzisiejszy mecz wyglądał....

9            -3
~~~mac
Czyli z ławki wchodzą
Brożek Wasyl i Drzazga tak na pożegnanie ...

7            -2
~~~Nareszczi e
nie zależnie
o wyniku podoba mi się że jest Hoyo, Pawłowski, Buksa, Szot... Brawo jeszcze ..... za Rafał Boguskiego.... jeden i grajmy nie ma znaczenia wynik znaczenie ma zbudowanie chopaków, kiedy jak nie teraz taki mecz to jak kilka sparingów to mecz o punkty mimo że Arka gra o pietruszkę i my też

10            -6