Sobota, 18 lipca 2020 r.

Czterech zawodników odchodzi z Wisły

Jak podała oficjalna strona naszego klubu - czterech kolejnych zawodników rozstaje się z "Białą Gwiazdą". Naszych barw nie będą już bowiem reprezentować Kais Al-Ani, Krzysztof Drzazga, a także po zakończeniu wypożyczenia - Mateusz Hołownia i Ľubomír Tupta.

Drzazga grał w Wiśle z przerwami na wypożyczenia do Stali Mielec, Chojniczanki Chojnice oraz Puszczy Niepołomice od 2016 roku. Łącznie w naszych barwach zagrał w 44. meczach, w których strzelił sześć bramek.

Hołownia i Tupta byli do Wisły wypożyczeni od początku wiosennej części rozgrywek bieżącego sezonu. Słowak zagrał w dziesięciu meczach, w których zdobył jednego gola, Hołownia zaliczył jeden występ mniej.

Al-Ani występował w naszym zespole rezerwowym, nie zagrał w barwach pierwszej drużyny Wisły.

Źródło: Wisła Kraków SA, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~wisfan77
Czyli..
wychodzi na to, ze staramy się cały czas o Alona. Mak i Boguś zostają.

32            -27
~~~Ochlap Tus
I
Gitara !

22            -12
Maxi
Brakuje mi w tym gronie Boguskiego .
A ci co odchodzą życzę im oczywiście sukcesów i ogólnie powodzenia ale żebym jakoś za którymś z nich płakał to nie . To co najwyżej przeciętni gracze jeśli chcemy grać o coś więcej niż o utrzymanie to potrzebna jest jakość oni nam jej nie dawali

25            -12
~~~mac
Do Maxi
A mi bardziej Jean Carlosa. Boguś przynajmniej się stara jak może. Jean Carlos zostaje tylko dlatego że ma ważny kontrakt

20            -9
~~~Ona
Jeszcze
Odejda pewnie silva, chuca, mak, niepsuj ale maja kontrakty i trzeba negocjowac.

9            -7
szczebelek
Pozbywajmy się tych co mają kontrakty, bo śpimy na hajsie...
Niepsuj w czym ci zawinił? Mało tobie, że trzeba szukać stopera w miejsce Wasyla i Heberta, lewego obrońcy, trzech skrzydłowych jak Mak odejdzie (Wojtkowskiego i Boguskiego nie licz), nawet jeśli zatrudnimy Alona, to oprócz niego jest tylko Buksa, więc trzeci napastnik to pewnik to jeszcze chcesz szukać prawego obrońcy i środkowego pomocnika? W tym klubie zamiast płacić za rozwiązanie za porozumieniem stron powinni wymusić na zawodniku i jego agencie, że mają szukać klubu, który zapłaci za transfer. Chuca ma dwa lata kontraktu, to płacenie należności za długość to głupota... Silva jest niepotrzebny, a dzisiejszy skład to wygląda na tych, których chcą sprawdzić.

9            -4
~~~ogrodzien iec
Drzazgi się pozbędą a Boguskiego
Zostawią. To nie jest śmieszne. To już jest żałosne.

20            -10
Kosmaty
Cóż, informacje w zasadzie tylko do potwierdzenia, już wcześniej było wiadomo, że ci piłkarze odejdą
1. Tupta, wypożyczony, Hellas chce go z powrotem, a i furory u nas nie zrobił. Super początek, niestety później zawodził, więc nie było powodu by starać się choćby o przedłużenie wypożyczenia. 2. Hołownia, kolejny wypożyczony i kolejny, po którym nikt nie będzie tęsknił. W Wiśle miał być tylko rezerwowym Sadloka, tymczasem kontuzja Wojtkowskiego i status młodzieżowca sprawiły, że stało się inaczej. Na szkodę Wisły, bo Hołownia był poprostu słaby i zagrał 1 dobry mecz, w pozostałych totalnie zawodząc. 3. Drzazga. Krzysiek to niespełniony talent, miałem wobec niego duże oczekiwania, niestety ich nie spełnił. Przeskok do ekstraklasy okazał się za wysoki, a kiedy już zaczął łapać wiatr w żagle, to złapał też poważną kontuzję. Nie można powiedzieć, że był bezużyteczny, bo na boisku harował i chciał, co więcej nie raz był wartością dodaną. Jednak to napastnik, a Krzysiek był wybitnie nieskuteczny i to go przekreśla. Niemniej życzę powodzenia w dalszej karierze i mam nadzieję, że w następnym klubem zdoła osiągać sukcesy. 4. Kais Al-Ani i tu bez żalu. W sumie nie widziałem potrzeby jego sprowadzenia, nie widzę też jakiejkolwiek przesłanki by miał zostać na dłużej. Powodzenia w dalszej karierze. Generalnie cała czwórka należy na najmniej użytecznych zawodników w kadrze. W tym sezonie na boisku dawali niewiele lub wręcz osłabiali zespół (z wyjątkiem bramkarza, który na boisku nawet się nie pojawił), a innych atutów nie mają (Hołownia teraz grał tylko ze względu na konieczność posiadania młodzieżowca, a przy wystawianiu jego było najmniej kombinacji w ustawieniu zespołu, w końcu mógł grać na skrzydle, czyli 1:1 zastąpić Wojtkowskiego). Mam jednak nadzieję, że w ciągu kilku dni pojawią się pierwsze oficjalne potwierdzenia o ruchach w drugą stronę. Okienko jest co prawda baaardzo długie, znacznie dłuższe niż zwykle, ale paradoksalnie czasu na transfery jest bardzo mało, znacznie mniej niż zwykle.

3            -3