Sobota, 25 lipca 2020 r.

Piotr Jankowicz w sztabie Wisły Kraków

Do sztabu szkoleniowego Wisły Kraków dołączył Piotr Jankowicz, który będzie pełnił funkcję trenera przygotowania fizycznego pierwszego zespołu. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021.

Piotr Jankowicz urodził się 6 lipca 1975 roku. Jest absolwentem krakowskiej AWF. W dotychczasowej karierze zawodowej odpowiadał za przygotowanie fizyczne m.in. Górnika Zabrze, Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, ŁKS-u Łódź, czy Cracovii.

Nowy członek wiślackiego sztabu do tej pory współpracował nie tylko z piłkarzami, ale także z przedstawicielami innych dyscyplin, m.in. snowboardu. Warto podkreślić, że Piotr Jankowicz jest twórcą popularnego systemu treningowego GTX.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

Mario
Po owocach go poznamy
Witamy na pokładzie!

65            -4
~~~Pablo90br
hm
narazie szybciej kompletują sztab niż kadrę a powinno być na odwrót ale to taka moja subiektywna opinia...przecież nie spieszy się z transferami do rozpoczęcia sezonu mnóstwo czasu....

7            -76
~~~Szogun
@Pablo90br
Masz rację. Nie spieszy się. Lepiej sprowadzić lepszych graczy i żeby to dłużej trwało, niż piłkarzy a'la Silva na początek sezonu. I z tego co kojarzę, nie jesteśmy w trakcie ery Cupiała.

32            -3