Wtorek, 28 lipca 2020 r.

Grzegorz Żmija na dłużej w Wiśle

Szkoleniowiec wiślackich bramkarzy, Grzegorz Żmija, zostaje w sztabie "Białej Gwiazdy". Nowa umowa z trenerem obowiązywać będzie także w sezonie 2020/2021.

Grzegorz Żmija urodził się w 1971 roku w Zgorzelcu. Na Reymonta trafił w listopadzie 2019 roku. Przed przyjściem do Wisły odpowiadał za szkolenie bramkarzy m.in. w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Wigrach Suwałki i Stali Mielec.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~j.alex
o co tu chodzi
za dwa dni ruszają przygotowania do sezonu. kadra 15 zawodników z kontraktami. bez sponsora technicznego. nie wiadomo co dzieje się w klubie. czy to aż tak tajne. czy może kibice nie są potrzebni ?!!

27            -26
~~~Pablo90br
ech
nie na takie newsy człowiek czeka.....

31            -6
~~~TS77
Umowy dla zawodników
A co z zawodnikami?!!

32            -5
~~~goal
Zachowajcie spokój.
Trener bramkarzy też jest w klubie bardzo potrzebny.

25            -6
~~~Name
Sponsor techniczny ogłoszony jutro
czyli Macron. Kilku zawodników wraca z wypożyczenia (m.in. Plewka, nie wiadomo co z Grabowskim). Możliwe przyjście Savicia ale równie możliwe odejście Bashy. Ale liga dla nas zacznie się tak naprawdę dopiero od 3 kolejki czyli 12 września. Będziemy czekać aż pojawi się kilka opcji ciekawszych na rynku transferowym i budować drużynę w trakcie. Niestety takie są nasze możliwości.

25            -3
~~~FanatykWi sły
Do j.alex
W końcu ktoś z rozsądkiem tutaj, a nie całe stado lizidup Kuby. Bądźmy szczerzy to co teraz funduje nam klub to czysta amatorka bez żadnego planu na nowy sezon. Zawodników będziemy kontraktować we wrześniu gdy będziemy znowu na ostatnim miejscu w tabeli. Dramat.

10            -33
~~~arkan
fajnie
sztab szkoleniowy ważny ale bez zawodników to oni są nie potrzebni mam nadzieję że ktoś sensowny do Wisły dojdzie bo gra Boguskim i juniorami nie wyjdzie nam dobrze zwłaszcza że podobno Basha też ma ofertę już nie pierwszą i to ostatni dzwonek żeby na nim zarobić , mi się marzy powrót Chrapka ale niektórzy koledzy z forum mnie chcieli zjeść za to że kiedyś to napisałem

2            -1
~~~czasowo poza krajem i Wisłą :(
o Szczęście Niepojęte Wisły
No akurat tu ...to się nie cieszę. Warsztat z liceum, uprawnienia z gimnazjum ( jakieś ma ? niech ktoś zaprzeczy!) Przy nim to trener Młynarczyk jest "nowator". Radosny śmiech towarzyszy opinii bramkarzy z klubów gdzie rezydował. Całe szczęście że cała trójka bramkarzy jest na piłkarskim poziomie którego nie można zaje..chać. Typowa przyczepka do trenera. W pakiecie razem z "nielotem". I razem z nim do października ( Thanksgiving Day, fr. Jour de l'action de grâce) zostaną postaciami z historii Wisły. Oby jak najwcześniej i żeby nie za późno.

5            -4