Czwartek, 30 lipca 2020 r.

Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2020/2021

Już dziś, tj. 30 lipca, rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon ligowy 2020/2021. Ich ceny rozpoczynają się od 285 zł (ulgowy) oraz 410 zł (normalny) i obejmują wszystkie domowe mecze rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, a także spotkania w ramach Pucharu Polski (do 1/2 finału).

- Bardzo się cieszymy, że w meczach Wisły Kraków w nowej kampanii będzie mogła uczestniczyć publiczność, która zapełni 50 procent pojemności obiektu. Pragniemy, aby dotychczasowi posiadacze danego miejsca na stadionie w dalszym ciągu pozostali ich właścicielami. Ogromnie się cieszymy, że sympatycy "Białej Gwiazdy" od lat wybierają te samą lokalizację na obiekcie, przeżywając piłkarskie emocje w gronie bliskich osób. R22 to dla każdego to miejsce szczególne, do którego wracamy z sentymentem. Ze względu na występujące wciąż ograniczenia musieliśmy jednak podjąć decyzję o konieczności rozlokowania dotychczasowych posiadaczy abonamentów na miejscach zlokalizowanych jak najbliżej wybranego przez nich krzesełka. Zapewniam, że dołożymy jednak wszelkich starań, aby fani w momencie pełnego otwarcia obiektu zasiedli na pierwotnie wybranych przez siebie miejscach. Pierwszeństwo w zakupie abonamentów otrzymają karnetowicze sezon 2019/2020 i wiosna 2020. Pragnę raz jeszcze podziękować fanom za dostosowanie się do nowych warunków i przestrzeganie środków ostrożności w zakończonych niedawno rozgrywkach. Mam nadzieję, że także i tym razem kibice "Białej Gwiazdy" będą wzorem dla pozostałych sympatyków w Polsce, stosując się do otrzymanych wytycznych, które mają zapewnić bezpieczeństwo i komfort uczestnictwa w meczach "Białej Gwiazdy" - powiedział na łamach oficjalnej strony naszego klubu, prezes Wisły Kraków, Dawid Błaszczykowski.

W pierwszej kolejności, w karnety sezon 2020/2021 zaopatrzyć się będą mogli kibice, którzy posiadali abonamenty sezon 2019/2020 lub rundę wiosenną 2020. Będą oni mieli możliwość zachowania dotychczasowych miejsc, których rezerwacja obowiązywać będzie do 11 sierpnia do godziny 23.59, pod warunkiem, że do użytku dopuszczone zostanie 100 procent pojemności stadionu. W związku z tym, iż aktualne jest ograniczenie liczby kibiców do 50 procent pojemności stadionu każdy kibic otrzyma nowe miejsce, które przed przedłużeniem karnetu można sprawdzić na dedykowanej stronie, telefonicznie pod numerem 12 623 95 95 bądź mailowo na bilety@wisla.krakow.pl. Następnie uruchomiona zostanie sprzedaż karnetów dla pozostałych kibiców.

Część posiadaczy karnetów na Sektor F swoje nowe miejsce znajdzie na Sektorze E26, który będzie stanowił przedłużenie Sektora Rodzinnego. Dodatkowo niektórzy posiadacze karnetów z trybuny D zostali rozlokowali na górnych sektorach trybuny B. Jeżeli osoby te wyrażają chęć kibicowania z perspektwy trybuny C lub Sektora G1, prosimy o kontakt ze Strefą Kibica w celu sprawdzenia dostępności pożądanych miejsc.

Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia, sprzedaż karnetów będzie odbywać się wyłącznie online za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl.

W celu nabycia abonamentu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~Felek
Karnety?
Może pierwsze to pokazać towar czyt.(kadra) a póżniej sprzedawać karnety.Takiej blokady info to dawno nie pamiętam.Uważam tą sytuację za mało profesjonalną wobec tak poważnego sponsora jakim jest kibic.Niestety ale za nasze zaangażowanie coś nam się należy

30            -51
~~~Jarek
Karnety
Algorytm wyliczył że lepiej 5,6 meczy po tej cenie niż 8,9 meczy po niższej ale za dobry jest promocja.

8            -6
Thoren
~~~Felek
To nie działa w ten sposób. W zależności od sprzedanych karnetów właśnie może zależeć kto do Nas przyjdzie. To są pieniądze na teraz, nie zaś z dnia meczu. Skąd wdg. Ciebie mają się znaleźć pieniądze na kontrakty dla piłkarzy czy menedżerów? Prawda taka, że od sprzedaży karnetów zależy najwięcej.

29            -11
~~~Wu
Felek - pelna zgoda
Widzę 3 opcje: 1) jest tak krucho, że lepiej nie mówić, 2) chaos na rynku i niepewna sytuacja finansowa w klubie, 3) nowa polityka - biznes lubi ciszę. Liczę na opcję 3.

29            -7
~~~Bloody Fox
Karnety online
Nie da się kupić, wyskakuje cały czas błąd.

9            -3
GrzegorzS
Jak zwykle jest grupa, która zacznie narzekać
a japo cichutku rach ciachu 725,00 i mam już swoje stare miejsce zaklepane na cały sezon. Albo się jest tym kibicem albo widzem malkontentem.

33            -13
~~~Jarek
Karnety
Ja Grzegorzu , po 40 latach kibicowania , wchodzę kiedy chcę i kiedy mam czas !

13            -5
~~~arex
Karnety
Jestem pewien, że ci malkontenci (np. Felek i Wu to karnetów nigdy ni kupowali.

16            -11
~~~Felek
Do Arex
Mój przyjacielu ja z Wisłą związany od 1976 roku.Mój pierwszy pucharowym mecz to z RWD Molenbeek. Miałem przerwy z powodu wojska i kontraktu zagranicznego.Na meczach jestem cyklicznie jak również posiadaczem akcji.Co do Grzegorza S to najlepiej się nie odzywać bo twój stosunek do poprzedniego zarządu znamy chluby nie przynosi

16            -4
~~~arex
do Felka
Szanuję Twoje przywiązanie do Wisełki, tym bardziej nie rozumiem Twojej retoryki - coś za coś . Dobrze wiesz w jakiej kondycji jest nasz klub, a sprzedaż karnetów jest bardzo ważna. Poza tym jak zrozumiałem z ostatniej wypowiedzi, to bilety kupujesz na bieżąco, to tym bardziej pytam, dlaczego bruździsz ? Kibicowskie pozdrowienie.

11            -3
~~~Bloody Fox
Do GrzegorzS
Jak to zrobiłeś że masz stare miejsce? Ja wchodzę na moje konto i potem moje zakupy i jest tam rezerwacja przygotowana dla mnie. Ale gdy cisnę WYKUP to przenosi mnie cały czas na stronę z błędem "Ooops coś poszło nie tak". Normalnie nie mogę kupić karnetu bo moje miejsce jest zajęte ( przez moją rezerwację). Ma ktoś jeszcze taki problem?

9            0
~~~Hic Sunt Dracones
RB9 przedluzyl kontrakt o rok...
To gwaratnuje wzrost sprzedazy o 25%. A tak powaznie, CZEMU DAWID, CZEMUS MI TO UCZYNIL? Malo jest ciekawch zawodnikow w Resovii, Stali Rzeszow, Warcie (jesli nie awansuja), Radomiaku itp?

7            -6
~~~krzysiek;
ceny karnetow
jakbysmy walczyli o Mistrza a slad na 1 lige conajwyżej

5            -9
~~~PINIOWSKI
Karnety.....
....... ludzie idziemy na WISŁĘ , karnet to wsparcie i obowiązek nie tylko parę groszy w zamian za cenę biletu - zawsze sobie mówię , a jak wypadnie iść do pracy --- i tak od 40+ ( Celtic 78) - byłem na LM i w 2 lidze i teraz też kupię (choć wiem że Śląsk mi przepadnie) zmobilizujcie się....

14            -3
samel
Widze ze zero rekompensaty za wirusa
Wszystkie inne kluby ekstraklasy zaoferowały znizki na zakup karnetu u nas zawsze byla znizka dla przedłużających a znizki i tak nie ma. Nie wiem kto do nas przyjdzie ale krucho to wygląda...

8            -10
~~~Anty Królewski
Złodziejstwo
Ceny karnetów biorąc pod uwagę w jakim stanie jest stadion i catering oraz jak kiepski mamy zarząd i drużynę, która ledwo co utrzymała się w lidze to jest kompletny absurd! Za grosz Królewski i jego klika nie ma szacunku do kibiców i na nich żeruje. Ceny karnetów i biletów były znacznie niższe nawet kiedy walczyliśmy o tytuł, a teraz mimo tego, że Wisła zanotowała najgorszy sezon od 1994 roku znowu podniesiono ceny (rok temu były takie same, ale meczów było więcej). To jest skandal! Dlatego mimo, że od lat regularnie kupuję karnety to teraz sam się zastanawiam czy jest sens go kupować ... Jeszcze trzeba brać to pod uwagę, że przez tzw. koronawirus znowu mogą pozamykać stadiony dla kibiców. Dlatego dla dobra Wisły Królewski i jego klika powinna odejść z klubu!

4            -9
~~~Mac
Przesiadki
Pytanie. Jak się zapatrujecie na przymusowe przesiadki. Klub już z góry wie że będziemy siedzieli na innych miejscach. Mam karnet Na A21 czyli 725 zł. Już dzisiaj wiem że będę musiał siedzieć na A 22 który kosztuje 600. Uważam, że jest to nie w porządku. Wszyscy dobrze wiemy że nie będzie możliwe 100% pokrycie stadionu. Dzisiaj jest 50% a obawiam się że będzie mniej.... i błagam nie piszcie że trzeba wspierać, kibicować bo robię to od 25 lat. Uważam tylko że takie podejście jest nie fair w stosunku do nas kibiców i spowoduje że sprzedaż karnetów będzie bardzo niska....

8            -1
~~~Mirek
Karnety
Dlaczego muszę kupować karnet na cały sezon (tz. jesień I runda, wiosna II runda). Może ktoś z zarządu mi to wyjaśni. Czekam na wyjaśnienie.

5            0