Czwartek, 30 lipca 2020 r.

Vullnet Basha: - Mogliśmy podładować nieco baterie

- Wakacje były krótkie i nie mieliśmy za wiele czasu, ale nie jest najgorzej. Mieliśmy 10 dni, by pobyć trochę z rodziną. Ja wykorzystałem ten czas, żeby pojechać do Szwajcarii i spędzić go z bliskimi. Jestem szczęśliwy, bo mogliśmy podładować nieco baterie - powiedział na starcie przygotowań do nowego sezonu ligowego pomocnik krakowskiej Wisły, Vullnet Basha.

Warto przypomnieć, że nasz środkowy pomocnik kończył poprzedni sezon z kontuzją i nie jest jeszcze w pełni zdrowy, aby rozpocząć już teraz normalne treningi z kolegami z zespołu.

- Wciąż jeszcze zmagam się z urazem, którego nabawiłem się w meczu z Zagłębiem Lubin. Sądzę, że to mniej więcej kwestia kilku dni, aby całkowicie zaleczyć kontuzję i dołączyć do drużyny i razem trenować - przyznał wiślak.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Dziki
Cantoro
Tak jak kiedyś trudno było wyobrazić sobie Wisłe bez Cantoro, tak teraz trudno wyobrazić sobie Wisełke bez Bashy. Wracaj do zdrowia

81            -5
~~~nołnejm
Porównan?e do Cantoro
No bez jaj! Cantoro to był piłkarz bijący Bashę przynajmniej o jedną klasę. Do tego Basha jest szklany, a i zdażają mu się bardzo marne mecze. Gdyby ktoś za niego dał kasę nie wahałbym się nad sprzedażą i pozyskaniem kogoś kto mniej odwiedza gabinety lekarskie.

28            -42
~~~FanatykWi sły
...
Żeby porównać lub zestawić że sobą Cantoro z Basha to trzeba mieć naprawdę sieczkę w głowie.

17            -34
~~~Hic Sunt Dracones
Vullnet & Team
Tymczasem przydalby im sie pelny i solidny okres przygotowawczy.

31            -1
therone
Przecież @Dziki nie porównał umiejętności Bashy i Cantoro
Powiedział tylko, że nie wyobraża sobie Wisły bez Bashy. Za Cantoro Wisła była w innym miejscu, a teraz walczyliśmy o utrzymanie. Po prostu taką mamy sytuację, że dzisiaj musimy "zadowolić się" Bashą (który jest bardzo solidnym zawodnikiem).

66            -2
szczebelek
Swój chłop...
Po tej wypowiedzi raczej mu nie spieszne zmieniać barwy...

14            0