Piątek, 31 lipca 2020 r.

Kacper Chorążka rozstaje się z Wisłą

21-letni bramkarz, Kacper Chorążka, który w minionym sezonie przebywał na wypożyczeniu w Zagłębiu Sosnowiec, nie będzie dłużej reprezentował barw "Białej Gwiazdy". Umowa łącząca go z Wisłą Kraków nie zostanie przedłużona.

Chorążka był piłkarzem Wisły od 2005 roku i poza grą w młodzieżowych drużynach "Białej Gwiazdy" powołowywany był do kadry Polski do lat 15 i do lat 16. Z naszego klubu wypożyczany był do Rakowa Częstochowa, Hutnika Kraków oraz do Zagłębia Sosnowiec.

Nie zadebiutował w barwach pierwszej drużyny Wisły.

Źródło: Wisła Kraków SA, własne


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

Jazz
.
Ech, pamięta ktoś? link » Byłem ciekaw rozwoju jego kariery, ale był w Wiśle, był na wypożyczeniach i nigdzie się nie przebił. W komentarzach pod tamtym artykułem ktoś pisał też o Kaisie Al-Ani. Dziś, po czterech latach i jeden, i drugi pożegnany bez żalu, bez choćby jednego meczu w seniorskiej Wiśle.

30            -5
~~~goal
Tylu młodych bramkarzy się przewinęło i wszyscy przepadli.
Jeden nawet, grający kiedyś w Milanie, a potem także w reprezentacji Polski, wylądował na koniec w Wieczystej. Myślę, że nie tak powinny wyglądać kariery profesjonalnych zawodników.

24            -5
~~~Ona
Za slaby na ekstarklase
Szkoda ze niebwalczymy o Koziola z Korony. Wtedy Broda na wypozycznie i mamy fajnego pierwszego bramkarza lub bardzo dobregobtmrezerwowego bo Buchal slaby.

16            -20
~~~astoria
Sila
Za słaby to jest skowronek albo wróbel.

4            -14