Sobota, 1 sierpnia 2020 r.

Pierwszy przypadek koronawirusa wśród piłkarzy w Ekstraklasie

Jeden z piłkarzy Wisły Płock ma pozytywny wynik testu na zarażenie koronawirusem - poinformował klub z Płocka. Z tego też powodu cała prowadzona przez trenera Radosława Sobolewskiego drużyna zmuszona jest udać się zamiast na treningi - na tygodniową kwarantannę. Z tego też powodu "Nafciarze" odwołali swój wyjazd na zaplanowany w Grodzisku Wielkopolskim obóz.

Wyniki pozostałych członków drużyny Wisły Płock są negatywne.

Źródło: Wisła Płock


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

Riven97PL
Koronawirus
Ja już sam nie wiem co o tym myśleć... Niby media nakręcają jakie to groźne a mój kolega ze studiów to miał i wcale o tym nie wiedział. Ludziom firmy splajtowały, które często budowali całe życie, ludzi z pracy pozwalniali... Wiadmo coś jest, ale czy aby przypadkiem nie popadliśmy w całkowitą paranoje? I tak tego już się nie pozbędziemy bez szczepionki lub leku.

88            -26
~~~Kibic znad Morza
Korona Vir
Masz rację przyjacielu, totalna paranoja. Mieszkam w UK. W mojej fabryce 374 potwierdzone przypadki stwierdzone na 1200 pracowników. Tylko 2 przypadki skonczyly się w szpitalu ale po 3 dniach koledzy wrócili do pracy jak gdyby nigdy nic. Albo nauczymy się z tym życ i poprostu kto przejdzie gorzej ten przejdzie, albo będziemy funkcjonowali w tych obostrzeniach po wsze czasy do końca życia i 1 dzień dłużej. Bo szczepionki nie będzie uwierz mi, ponieważ wirus mutuje. Zresztą...zrób sobie testy na gronkowce,paciorkowce,gr zyby candida, wirusy grypy,rotawirusy...gwara ntuję ci że każdy z nas coś by miał wykryte, ale to nie znaczy że będziesz chory. Moim zdaniem brak testów = brak sztucznie chorych. Testy = panika i paranoja. Teraz sam powiedz co twoim zdaniem lepsze, pozdro dla normalnych kibiców dla których niestety ten sezon może być ponownie bardzo dłuuuuugi :(

48            -46
~~~Tempman
A u nas?
Sensowne podejście. Po przerwie urlopowej klub robi testy. Wiadomo zawodnicy bardziej narażeni. Kepiej teraz i przygotowywać zespół na spokojnie. Jak znam życie nasi profesjonaliści stwierdzą koronę w terminie badań ekstraklasy. I cały misterny plan w pizdu.... No ale profesjonalizm na pierwszym miejscu ?.

4            -7
~~~SMOK
Terroryzm
Jak kiedyś Niemcy terroryzowali Europe tak teraz rządy terroryzują swoje społeczeństwa. Ja mieszkam w Belgii i tu szpitale praktycznie zmuszają lub nawet płacą, żeby podpisać, ze ktoś zmarł na koronę. Szpitale dostają kasę z rządu za każdego zmarłego na koronę. Dlatego tutaj tak dużo zmarłych własnie na to hihi

8            -52
~~~Pireos
tydzien kwarantanny
A to jest jakis narod wybrany, ze tylko tydzien?

3            -7
~~~Szogun
@Pireos
Dobrze, że tylko tydzień. Weź pod uwagę, że za jakiś czas może to dotyczyć naszej Wisły. Może to dotyczyć PRAWIE każdego klubu. Wiadomo jedynie, w którym klubie na pewno koronowirusa nie będzie.

3            -3