Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.

Czwarty klub Ekstraklasy z zarażeniem koronawirusem

Według doniesień "Gazety Krakowskiej" mamy kolejny przypadek zarażenia w piłkarskiej drużynie Ekstraklasy. Po takich zdarzeniach u piłkarzy w Wiśle Płock i Lechii Gdańska, a także wykrytego u członka sztabu Legii Warszawa - tym razem zarażony jest jeden z piłkarzy Pogoni Szczecin.

Tym samym "Portowcy" zawiesili treningi grupowe i przeszli na zajęcia indywidualne.

Źródło: Gazeta Krakowska


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

GrzegorzS
To bez sensu jeden chory i wyłaczaja cała drużynę
w Hiszpani dali sobie radę. W Realu po prostu wyłaczyli chorego zwodnika zbadali pozostałych i nie wyłączali całego zespołu z treningów. U nas od początku robią łapanki a osoby, które nawet przez chwile lub przypadek zetknęły sie z chorym i nakładają kwarantannę. Jaki jest senś wyłączania np. zakładu fryzjerskiego z działalnosci na tydzień bo teściowa fryzjerki miła kontakt z osobą chorą. Zamiast zrobić po prostu badania i pozwolic ludziom praować. Jeśli na Badaniach wyszło0, że w Pogoni wszyscy poza jednym sa zdrowi to powinno się po izolowaniu chorego , dezynfekcji obiektu nadal pozwolic zespołowi trenowac przy założeniu pewnych rygorów dzieląć grupę np. na trzy szatnie i zachowując dystans i izolując te grupy od siebie. Można spokojnie prowadzić wspólne treningi a gierki rozgrywać jak mecze, przeciez zawodnicy, trenerzy i sztaby nie muszą się z sobą macac. Lekarze masarzyści moga wykonywac swoja pracę w ubiorach ochronnych i zachowaniem sterylności.

33            -24
~~~Kibic zE22
Covid
Dla mnie każe zachorowanie piłkarza lub członka sztabu powinno być traktowane jak "kontuzja". Chora osoba jest odstawiana na czas trwania choroby, pozostali jeśli są zdrowi to normalnie trenują i grają. I mam nadzieję że tak będzie bo inaczej to my tej ligi nawet nie zaczniemy a na pewno nie skonczymy...

57            -12
~~~Skrzetusk y
Korona
Ten kto chory niech siedzi w domu a reszta powinna grać. Mam dość odkładania wszystkiego z powodu korony. A jak cały skład chory niej wystawiają juniorów albo walkower. A jeśli ktoś nie ma objawów to powinien grać nawet jeśli jest rzekomo "chory". To mówił głos rozsądku

37            -25
~~~nołnejm
W ten sposób
w jakimś sensie, Korona Kielce pozostała w ekstraklasie

32            -9
~~~Kibic znad Morza
PC(ovid)O Ekstraklasa
To jest chore na maxa... gów..ane choróbsko i wszystko out ?! Całe dziesięciolecia z grypami sezonowymi,anginami gruźlicami, zapaleniami płuc, ptasie grypy, świńskie grypy,itd.itp.,i...NIC!!! Można było grać i żyć normalnie?! Można było! Wiecie co...jak tak dalej będzie to wygląc to zlikwidujmy na amen cały sport na świecie, pozamykajmy na wieki kina,hotele,restauracje, żyjmy w matrixie i dajmy już sobie święty spokój z próbą normalnego życia. Osobiście jestem już zmęczony tą całą koronażenuą. Jadę na kilka dni na biwak na łono natury, tam mnie ta paranoja nie dorwie. Do usłyszenia po meczu pucharowym z KSZO

27            -16
~~~goal
~~~nołnejm
Korona spadła, a wirus pozostał. Co za złośliwa bestia?

15            -8
~~~Stary Wiślak
Covid-19
Czytam bardzo infantylne komentarze. "Oni mają grać bo ja chcę oglądać ligę". Nie wiedziałem, że w przedszkolu jest tylu kibiców Wisły. Jest moc!

13            -36
~~~Jarek
Korona
Sandecja kolejna na liście

4            -7
~~~masada
do Stary Wiślak
Odpowiedz sobie na pytanie, czy u Ciebie w robocie robią Tobie i wszystkim pracownikom (!) co miesiąc (!)profilaktyczne badania czy przypadkiem nie zachorowałeś i żebyś broń boże nie zaraził innych. Potem odpowiedz sobie na pytanie, czy takie same badania robią innej jakiejkolwiek grupie zawodowej, włącznie z lekarzami. Potem podaj choć jeden sensowny powód, dla którego ta konkretna grupa zawodowa ma być traktowana jak święte krowy.

22            -3
~~~BartekBar tek
Rozgrywki ekstraklasy
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ten sezon przez korona wirus, to będzie jedna wielka szopka. Obym się mylił. Może jakiś cud sprawi, że uda się to w jakiś sposób opanować.

13            -4
~~~Pireos
Rozgrywki zostana zatrzymane przy tym tempie
Zgadzam sie z komentarzem masady. Dodam, ze nadal 95% zawirusowan jest bezobjawowa - ciezko to nawet nazywac choroba skoro komu sie nic nie dzieje (a owszem, w statystykach bedzie widnial taki ktos jako "zarazony"). Nalezy absolutnie chronic osoby starsze, dla ktorych wirus stanowi wieksze zagrozenie, natomiast co do reszty spoleczenstwa, szwedzki model jest wbrew calej nagonce najlepszy - czyli zachowywac higiene, ale tez nie popadac w paranoje, bo za kilka miesiecy polowa klubow pilkarskich upadnie.

5            -3
~~~Palec1906
Bracia
Powtarzam z uporem maniaka. Nie ma żadnej epidemii, nie wzrasta liczba zgonów, lekarze domagający się prawdy są ignorowani, osoba, która nie ma objawów jest zdrowa (i to twierdzi nawet tak skompromitowana organizacja jak WHO!)... Przykładów można by mnożyć. To walka bezpośrednio z Kościołem Jezusa Chrystusa. Oczywiście pod płaszczykiem troski o bliźniego...

0            -43