Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.

Foot Truck: Kuba Błaszczykowski - część druga

Zapraszamy Was do oglądania drugiego odcinka wywiadu z Jakubem Błaszczykowskim, w ramach cyklu "Foot Truck".


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Szogun
Kuba potrzebujemy Cię na boisku
Wracaj do składu i ciągnij Wisłę na sam szczyt tabeli.

41            -6
GrzegorzS
Druga część w porównaniu z pierwszą ewidentnie
lepsza, ale o sprawach z naszego punktu widzenia jako klubu drugorzędnych. O ile pierwsza część zagotowala wodę w kilku chłodnicach i podniosła ciśnienie. Druga część to w sumie panaceum na rozpalone głowy. Całość można podsumować stwierdzeniem, że na ten moment jesteśmy w lepszej sytuacji niż w listopadzie poprzedniego roku, ale ktoś zawalił sprawę transferów w poprzednim roku a to przełożyło się na wyniki drużyny i skutki tego mieliśmy przez cały poprzedni sezon. Jak do tego dodać problemy wynikające z kryzysu epidemiologicznego to widac, że jet nadal trudno. Sle mam nadzieję, że wyciągnięto wnioski. Mamy istotne wzmocnienia transferowe, przewietrzono szatnię. Smuci to, że na ten moment z 8000 karnetów jakie sprzedano w roku ubiegłym na teraz zeszło ich jedynie 2000. To mało. Wiem, że jest niepewność co będzie z tą pandemią, ile osób będzie mogło chodzić na mecze, że jest obawa o zdrowie, że karnety są droższe, ale klub by wyjść szybciej na prostą musi dostać wsparcie teraz a nie za rok czy dwa. Bo szokda było by zaprzepaścić pozytywne zmiany ostatniego półtora roku.

37            -14
~~~nołnejm
@GrzegorzS
2000 karnetów w tyle dni to mało? W porównaniu z zeszłym rokiem zeszło ich więcej, a poza tym to karnety na dwie rundy, a nie jedną - zatem przychód wyższy. W tych 8000 z zeszłego roku masz liczone karnety na cały sezon i na obie rundy. Sam Królewski pisał, że sprzedaż idzie lepiej niż w zeszłym roku. Przestańcie biadolić, bo takich kibiców jak ma Wisła, tak wspierających swoimi portfelami klub nie ma nikt w Polsce.

49            -9
~~~hazi
do GrzegorzS
Zgoda, ale zobacz od ilu czasu to wszystko opiera się na kibicach... kibice to, kibice tamto... nie da się tak cały czas, żeby były akcje, bilety, itd... zobacz ile Ci kibice zrobili dla klubu ostatnio. Były akcje, były różne rzeczy, wiadomo że zapał się zmiejsza.

22            -10
GrzegorzS
To są dzieciaku wznowienia karnetów
część jak ja wznawia na cały sezon część na runde. Królewski może i tryska urzedowym optymizmem bo i pewnie ma rację, że i tak będziemy w czubie sprzedanych karnetów. Ale narazie to rzeczywistośc jest taka, że pierwszy mecz w karnecie jest za trzy tygodnie. Co więcej nie włączono sprzedaży czy przedłużeń w kasach a jedynie robiono to przez internet w efekcie od możliwości przedłużenie karnetu odcięto całą mase ludzi nie majacych dostępu do tej formy zakupu. Nawet jeśli nie odcięto, to naprawdę całej masie ludzi utrudniono przedłużenie kanetu na ten sezon. I moim zdaniem zrobiono to świadomie, by ułatwić sobie organizowanie widowni. Kolejna sprawa jak zamierzają sprzedawac bilety dla rodzin, bo one nie musza siedzieć osobno. Nic namawiam idźcie kupować karnety.

6            -30
~~~nołnejm
@GrzegorzS
Sam sobie udowodniłeś, że nie masz racji. Skoro utrudniony jest zakup i wielu ludzi ma być tym ponoć zniechęconych to ten wynik tymbardziej nie jest zły. A po drugie odmłodziłeś mnie o jakieś 30 lat za co dziękuję stary pryku.

41            -3
GrzegorzS
Ludzie wcale nie są zniechęceni, ale po prostu mają obawy i nie dziwota
bo sytuacja jest nadzwyczajna, jeśli sprzeda się ze 4000 karnetów to będzie duży sukces. Frekwencja 10 000 widzów to przez dłuższy czas może być maks i duży sukces klubu. I druga sparwa klub taki jak Wisła musi się opierać o kibicach. To oni są jego siłą, bo bez nich zabawa w piłkę na dobrym poziomie nie ma sensu i zakrawa na eksperyment jak na Kałuży czy np. w Niecieczy. Wadą Cupiała było to, że tego nie zrozumiał i wiele pary poszło w gwizdek. Gdyby to zrozumiał i zbierał mały i średni kapitał jak to robi się obecnie, jeśli by zezwolił by mógl powstać wokół klubu taki ruch jakim jest obecnie Socios, gdyby zamiast otaczać się przydupasami, którymi zarządzał od czasu do czsu i ich wedle woli pozbawiał jak król stanowisk to zaszlibyśmy dużo dalej. Nadprezes traktował Wisłę jako hobby własny folwark kibiców traktował jako widzów, którym dawał powody by się cieszyli i serwował im widowiska jako ich najważniejszy przedstawiciel . Gdyby Cupial wyzbył się (co nie możliwe) takiego włascicielskiego stosunku Pana na folwarku to, przy własnych możliwościach finansowych zrobił by wielki europejski klub. Chylę czoła przed jego w Wiśle osiągnięciami. Ale jako typowy samiec Alfa z własnym pomysłem na biznes nie zrozumiał, że Wisła to nie on, ktory zarządza biznesem i oczekuje na sukces. Wisła to wspólnota, w której kibice sa istotną częścią i kto tego nie zrozumie ten w każdej dłuższej perspektywie przegra swój czas w klubie. I napisze tak jak nawet teraz uda się w obecnym ciężkim czasie wejśc na ścieżkę zwycięstw to możemy bezpiecznie zapelnić te 50% pojemniości stadionu. Tyle tylko, że wiecej będzie schodzić biletow a sytuacja karnetowa wróci do liczb z sezonów pierwszego pieciolecia lat 10 tych XXI wieku, gdy tych karnetów było w porywach do 5000. To był by i tak jak na Polskę duży sukces klubu.

10            -17
~~~Pireos
@GrzegorzS
Nie obrazaj ludzi, nie wyzwaj, bo rzekomo jestes najwiekszym wislakiem wsrod wislakow i tak mocno za jednoscia calego ruchu kibicowskiego, a nie potrafisz zniesc zwyklej polemiki. Z reguly zreszta wiekszosc sie z twoimi wypocinami malo zgadza."nolname" ma racje, sprzedaz idzie ok, warunki sa takie jakie sa. Nie ma co biadolic. Nawet w fatalnym dla gospodarki kowidzie, bylismy w stanie zebrac kilka mln za akcje, a gospodarka siadla. Ty bys moze chcial zeby pieniadze sfrunely z nieba, ale to tak nie dziala, dlatego POTRZEBNA JEST JEDNOSC, nie przytyki. Jest potencjal w tym sezonie na przeskoczenie znow KSC, i na tym sie skupmy.

29            -4
GrzegorzS
Pireos
ty gościu jesteś trzeźwy?

3            -22
szymasss
Karnety
Mimo iż klub podał że karnety można kupić/przedłużyć tylko przez internet mi się udało zrobić to na miejscu w kasie (musiałem jechać wyrobić nową kartę kibica dla żony, wchodzę do strefy, patrzę a tu jedna kasa czynna, po załatwieniu KK podchodzę do okienka i cyk przedłużone karnety załatwione). Także zapraszam chętnych do kas. :)

8            -6
~~~@Grzegorz pryk S
Halo jak tam?
Wczoraj na weszło fm w TSW Królewski podał, że było już prawie 3000. Dalej będziesz biadolił?

4            -1