Sobota, 15 sierpnia 2020 r.

Przypominamy o wiślackim typerze! Lato-jesień 2020!

Spotkaniem Wisły Kraków z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozpoczynamy naszą wspólną zabawę w "wiślackiego typera". Aby dołączyć do pełnej jej edycji musicie oddać swój pierwszy typ na to właśnie spotkanie! Najpóźniej dziś do godziny 19:29, kiedy to rozpocznie się mecz! Zapraszamy do gry i rywalizacji!

Jakie są zasady naszego typera? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzyma od nas atrakcyjną wiślacką nagrodę!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca grudniowych zmagań w Ekstraklasie!

Uwaga:
» tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

dari74
Typer
Wszystkim graczom życzę samych Trójek. Powodzonka dobrej zabawy ?? PS. Ja osobiście odpuszczam, ostatnio drugie miejsce. Pomyślałem że redakcja zasponsoruje chociaż jakiś breloczek ,zdobędzie się na jakieś osobiste gratulacje ,może nawet wywiad z wygranym. Był jeden krótki wpis i tyle .Mam wrażenie że po macoszemu to wszystko dlatego więc teraz nie czuję motywacji aby się logować tu tak często.

1            -3