Sobota, 15 sierpnia 2020 r.

Debiuty Fatosa Bećiraja i Stefana Savicia w Wiśle

W pucharowym spotkaniu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w barwach krakowskiej Wisły zadebiutowało naszych dwóch nowych piłkarzy - Fatos Bećiraj i Stefan Savić. Obydwaj pojawili się na murawie w drugiej połowie.

Czarnogórzec i Austriak trafili do Wisły na zasadzie wolnego transferu, bo ich umowy z odpowiednio Maccabi Netanya i Olimpiją Lublana - wygasły.

Obydwaj mają podpisane z Wisłą kontrakty do końca czerwca 2022 roku.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~ruchol
Jedno pytanie.
Za co oni biorą pieniądze?

58            -9
~~~Przewiduj acy
Wszystko po staremu
Jak długo zarząd Wisły będzie tolerowal gierki trenera.Nie ma tłumaczenia hostel jest słabym trenerem.Wypowiedzi Skowronka zawsze dają nadzieję na lepsze jutro.Czy mamy czekać na sześć siedem porażek i gorączkowe szukanie trenera.Jezeli nie to będziecie dalej siebie uwielbiam.

53            -7
~~~Piotrek
Co jest?
Jakie zostana wyciagniete z tej kompromitacji konsekwencje? PP powinien byl być w tym sezonie potraktowany priorytetowo.

62            -3
~~~OldTS
Gdy jakiś trener
Stawia na RB9 to wiem że to wcześniej czy później kończy się źle... dla trenera, bo RB9 zawsze zostaje i czeka jak przynęta na kolejnego...

64            -16
~~~567
~~~Piotrek
Tak to powinno wynikać w związku z ty że została zlikwidowana 2 drużyna z 4 ligi , i żeby mieli się gdzie ogrywać i tu rację miał Obidziński , że Stolarczyk obroniłby extraklapę gdyby miał wtedy do dyspozycji zdrowego Błaszczykowskiego Bashe , Burligę i Brożka , a tak niestety wzięli wuefistę bez doświadczenia i takie będzie granie. A PP schodzi na dziady podobno z 2 lata ma grać 10 zawodników do 18 lat , ale kto wtedy będzie na to patrzył , chyba łowcy talentów i sensacji , tak jak na obecną ligę mistrzów juniorów .

37            -16
~~~Prezes
Panie Skowronek - bay, bay ...
Co wniosły te zmiany? Może zmusi Pan piłkarza Rafała Boguskiego do wydania oświadczenia wyjaśniającego, dlaczego przy tak zastraszająco niskich umiejętnościach, braku formy i ciągłego strachu w oczach w momencie przyjęcia podania jest desygnowany wciąż do gry. Może i On opowie nam (jak Pan) fajną bajkę na dobranoc, że jest gotowy do gry, że coś umie np. podać piłkę do przodu (proszę nie mylić z kopnięciem). Pana Panie Trenerze już zwolniłem w tamtym sezonie przed jego końcem. Ponownie wzywam Pana do dymisji, gdyż z każdym dniem działa Pan na szkodę klubu. Sytuacja jest analogiczna, jak w zeszłym roku z Panem Stolarczykiem. Przykro mi, ale Wisła dla Pana to za wysokie progi. Proszę sie nie przejmować, będziemy w kontakcie. Nie musi Pan nas opuszczać całkowicie. Już dzisiaj może Pan zająć moje miejsce na stadionie - wybrałem naprawdę świetne miejsce, no może trochę drogie. Ale co tam, przecież jak na podobne stać naszych wiernych kibiców katowanych pańską pracą i opowiadanymi bredniami, to i Pan powinien wesprzeć w tej trudnej sytuacji naszą Wisełkę.

54            -15
~~~Ona
Przychodza niezli pilkarze
A gra.. Plewka i Boguski. Trener won.

64            -9
~~~TomaszZ
Jeszcze będzie pięknie..
.. Jeszcze będzie normalnie... TYLKO KUR$#_$#CZE kiedy.. Ile mamy czekać...to jest WISŁA a 3 ligowiec nas ogrywa więc jest źle.. Nie ma kompletnie formy a ciężkie mecze w lidze na początek

40            -3
~~~Mark
Kontraktujemy klasowych graczy
A miejsce do gry zabiera im beznadziejny Boguski i Plewka którego nie chcę żaden klub w Polsce

15            -4
~~~Mark
Dość "świętych krów"
W Wiśle Kraków ponadto proponuje podnieść cenę karnetów za możliwość oglądania "wyczynów"Rafala Boguskiego.Wisla to nie jest ochronka

4            -4
~~~Robert
Gra
Plewka i Boguski do A klasy A i tam mieli by problem z graniem gwiazdy

1            -4