Czwartek, 27 sierpnia 2020 r.

Znów możesz zamówić bony karnetowe

Wisła Kraków uruchomiła dla swoich kibiców ponowną możliwość nabycia voucherów, które później można wymienić na karnety. Bon kupić możesz online i przekazać w formie prezentu.

Do zakupu bonu nie jest wymagana Karta Kibica (potrzebna jest ona dopiero w momencie jego realizacji), co sprawia, że możesz go nabyć bez wychodzenia z domu, a w późniejszym terminie wymienić na wybrany karnet lub podarować bliskiej osobie w prezencie.

W sprzedaży dostępnych jest 11 rodzajów bonów w cenie od 140 do 830 złotych. Od wyboru abonamentu zależy ewentualna dopłata w momencie wymiany. Oferta skierowana jest zarówno do nowych kibiców, chcących nabyć karnety po raz pierwszy, jak i dla tych przedłużających swoje abonamenty.

Jak kupić bon?

Wejdź na platformę prawdziwa.wisla.krakow.pl i wybierz odpowiedni bon, następnie uzupełnij niezbędne dane, wybierz formę płatności, a potem potwierdź zamówienie. Po dokonaniu zakupu na podany podczas składania zamówienia adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie, w którym znajdziesz kod niezbędny przy realizacji abonamentu. Zakupiony bon można wymienić na karnet dla siebie lub dla kogoś innego.

Zakupionego bonu nie trzeba realizować, będzie to wówczas forma finansowego wsparcia klubu. Ich wymiana jest możliwa do końca sprzedaży karnetów w ramach obecnej kampanii, tj. do trzeciego meczu domowego (spotkanie z Lechią Gdańsk).

Zachęcamy do zakupu!


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?