Piątek, 28 sierpnia 2020 r.

Vítězslav Lavička przed meczem z Wisłą: - Mamy szacunek do przeciwnika

- To jest klub z dużymi tradycjami, ma tam bardzo dobrych i doświadczonych zawodników. Po poprzednim sezonie zrobili kilka zmian, bo grać skończyli Brożek i Wasilewski, ale wciąż najważniejszy jest tam Błaszczykowski - mówił na konferencji prasowej przed spotkaniem ligowym Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław, szkoleniowiec naszych rywali, Vítězslav Lavička.

- Oglądałem mecz Wisły z Jagiellonią i pokazali w nim, że mają swoją jakość i jak zawsze przed każdym spotkaniem mamy szacunek do przeciwnika, ale najważniejsze będzie to jak my przygotujemy się fizycznie i mentalnie. Myślę, że będzie to ciekawy mecz - uważa trener wrocławian.

Całą przedmeczową konferencję Śląska Wrocław obejrzeć możesz poniżej.


Źródło: Śląsk Wrocław

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Werw
Bez szacunku
Do nich. Od 22.06.2016 CPJś.

10            -32
Riven97PL
~~~Werw
Widzę, że układy narkotykowe i szeroko pojęte działania przestępcze bardzo ciebie interesują. Zgody w polskim futbolu to nic innego jak układy między ludźmi, którzy mają nie po drodze z uczciwym życiem. Ja osobiście lubię Śląska i nic do nich nie mam. Jakoś klub i sami kibice nie zaszli mi za skórę. Zwykłego normalnego kibica powinien interesować głównie tylko ten klub któremu kibicują. Ja np lubię Śląsk, Lechię, Widzew, bo mam tam jakiś do nich sentyment a z drugiej strony np Ruchu nie cierpię. Ich kibice gwizdali na Polski hymn i ta cała zgoda z gangsterami chorzowskimi nijak ma się do ideałów Wisły Kraków- klubu z którymi byli związani ludzie, którzy przelali krew za niepodległość naszej ojczyzny i co najważniejsze pochodzimy z miasta Krakowa, które to jest symbolem historii Polski. Kraków = przeszło 1000 letnia historia Polski.

16            -3
~~~stary wiślak
Riven97PL!
Nie mieszaj pojęć. Ruch to klub z przedwojenną tradycją,5-krotny mistrz Polski w przedwojennej Polsce i kibicowali mu polscy Ślązacy ,z polskiego skrawka górnego Śląska w Hajdukach Wielkich. I żadni kretyni-gówniarze,gwizdż acy na hymn tego nie przekreślą.

5            -4
Riven97PL
~~~stary wiślak
Historii uczyć mmie nie musisz. Dobrze wiem, że najlepszy piłkarz przedwojennego Ruchu Ernest Wilimowski dumnie unosił prawą rękę po strzeleniu gola w barwach reprezentacji III Rzeszy a kibice Ruchu kwiaty mu dziś na grobie składają. A teraz popatrz np na Henryka Reymana. Uczestnik wojny obronnej 1939r ranny nad Bzurą, ukrywający się bo Niemcy wydali na niego wyrok śmierci... Już widzisz różnicę?

4            -3