Sobota, 29 sierpnia 2020 r.

Vítězslav Lavička: - Zdobycie drugiej bramki dodało nam pewności siebie

- Zawsze chcemy grać aktywnie, a dziś nasz zespół pokazał dobry początek, pierwsze 20-30 minut. Strzeliliśmy bramkę, ale później straciliśmy swoją aktywność i były też trudne dla nas momenty. Byliśmy pod presją przeciwnika, ale wytrzymaliśmy ją. W drugiej połowie dostaliśmy nowej energii w tym meczu. Bardzo ważne było zdobycie drugiej bramki, która dodała nam pewności siebie, a w końcówce trzeci gol zrobił wynik - mówił po zwycięstwie w Krakowie z Wisłą, trener wrocławskiego Śląska, Vítězslav Lavička.

- Nie wszystko dziś się z naszej strony udało, były też ciężkie sytuacje w trakcie tego spotkania. Szacunek dla gospodarzy, ale dla nas również, bo wywalczyliśmy trzy punkty - mówił ponadto czeski szkoleniowiec Ślaska.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Ona
Marzy mi sie
Takibtrener a nie jakis wf Skowronek. Mam madzieje ze to jego koniec.czas na trenera zagranicznego zadne moskale, ojrzynskie czy nawalki.

7            -8
sk04
Lekcja footballu
Bez wysiłku i na spokoju pomimo, że bez kilku podstawowych piłkarzy. Najważniejsze, że ci, którzy wybiegli na plac gry wiedzieli, co mają robić. Wyciągnął błędy z pierwszej połowy, gdy zbyt defensywnie ustawił zespół. Wyszedł na drugą połowę, przesunął zespół wysoko i z pressingiem już na połowie Wisełki, po czym zainkasował 3 pkt. Nasz Treneiro do pięt Mu nie dorasta.

19            -6