Niedziela, 30 sierpnia 2020 r.

Fotogaleria z meczu: Wisła - Śląsk

Inauguracja sezonu 2020/2021 przy Reymonta wypadła bardzo słabo. "Biała Gwiazda" po fatalnej końcówce spotkania ze Śląskiem Wrocław, w której straciliśmy aż dwa gole - przegrywa bowiem 1-3. A jak ta potyczka wyglądała na zdjęciach - obejrzeć możecie w naszej obszernej fotogalerii.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Diul
Pytam się
Gdzie jest Hoyo Kowalski......

2            -3
~~~fan Wiselki
co to jest...!???
Proszę zarząd o wyciągnięcie konsekwencji z zachowania kibiców na sektorze C podczas meczu ze Śląskiem Wrocław. Nie po to płacę ( płacimy}od lat na klub spore pieniądze (karnety, socios, aukcje, koszulki, itp) żeby dalej ponosić koszty kar za niewłaściwe zachowanie ludzi którzy są przeciwko klubowi i dalej go niszczą swoim zachowaniem. Mam nadzieje że ci co odpalili race poniosą koszty kary i zarząd niebawem odniesie się do tej sprawy w odrębnym komunikacie.

12            -6
Tss
Do fan Wiselki
Nie żebym kogoś bronił, ale z tego co pamiętam to od momentu przyjścia Królewskiego i ekipy za wszystkie kary płacą kibice. Przynajmniej dwie zbiórki pieniędzy już mieli. Wiem, że ta kasa by się przydała bardziej klubowi, lecz każdy robi ze swoją kasą co chce. Wydaje mi się iż obecne władze zdają sobie sprawę, że w tym momencie nie wykorzenią ruchu ultras z naszego stadionu i do pewnego stopnia akceptują to co czasami się dzieje na C. Niestety dla jednych stety dla innych- taki mamy klimat w Polsce i długo się nic nie zmieni w tej kwesti. Rekin też był zakazany na naszym stadionie - to ci nie przeszkadza, że znowu jest widoczny i będzie widoczny coraz bardziej? Wiem, że za wieszanie tej flagi nie ma kary pieniężnej, ale to Ci powinno uświadomić że pewne środowiska (mniej lub bardziej patologiczne) ciągle mają wiele do powiedzenia na naszym stadionie. I możesz sypać gromy teraz na mnie , że jak to się nie zmieni, że jak to właściciele nie są wstanie sobie poradzić ultraską itd. Nic Ci na to nie odpowiem bo to pytanie do właścicieli i mądrzejszych ode mnie. Ja jestem prosty chłopak i napisałem tylko swoją prostą opinię. I dodam teraz, żę osobiście w tym momencie to mam większy problem z osobami w koszulkach mojego klubu, ale tymi biegającymi teraz po murawie i w jej okolicy niż z tymi z trybuny C którzy kilka razy w roku odpalą race.

9            -2
~~~fan Wiselki
do Tss
Jezeli faktycznie płacą to ok., ale jakby doszlo do zamknięcia stadionu to już nic nie poradzą. Wiem jak jest i ciężko to zwalczyć przez Klub. Czyli pewnie jest tak jak napisał Jadczak na te tematy. Musimy z tym żyć jak z Covid19 i tylko podziękować Jadczakowi że w porę to ujawnił, bo dziś by nas nie było na R22.

4            -3