Poniedziałek, 7 września 2020 r.

Jakub Błaszczykowski u Tomasza Sarary - część druga

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części rozmowy Jakuba Błaszczykowskiego z Tomaszem Sararą, w której opowiedział on m.in. o tym, czy warto było ratować "Białą Gwiazdę".


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~wilkrober t132
Brawa dla Tomka Brawa dla Kuby!
Cos pięknego jak mozna rozmawiać o WIŚLE rozmawiając zs soba o swoich prywatnych sprawach!gratuluję i do zobaczenia

28            -42
andeb
Wątek z Kloppem
Ciary..

26            -15
szymasss
Trzeba
sobie jasno powiedzieć że Kuba jest gwarantem tego że z Naszym Kochanym Klubem będzie tylko lepiej i żadne krzykacze także na tym forum jakieś ~antykrolewskie tego nie zmienią. 100% poparcia dla obecnych władz. Bądźmy cierpliwi i niezłomni jak Kuba.

57            -13
~~~szymasss
Jedno ale do Twojego komentarza
Ale mam nadzieję że Brzeczek będzie się trzymał z daleka od Wisły.

27            -29
~~~zbyszek93
szymasss
A ja nie popieram zarządu, ale nie dlatego że im nie ufam (bo ufam), ale dlatego że Ci goście są zbyt biedni aby stworzyć dobrą drużynę, zdolną do osiągania sukcesów (a po to się gra w jakikolwiek sport, żeby zdobywać trofea, puchary i medale)

26            -27
~~~Eoeo
Zbyszek93
Biedny to jestes ty. Ciagle narzekanie i narzekanie. Chlopie pieniadze to nie wszystko. Zobacz jak to jest z MC PSGi wieloma innymi kasa jest a zwyciestwo w LM marzeniem. Pamietaj zawsze ktos wygrywa ktos przegrywa. Taki sport takie zycie. Przestań narzekac i ciesz sie zycie i ze istniejemy na poziomie ekstraklasy. Przypomne ze moglo byc roznie. Miłego dnia.

27            -12
~~~zbyszek93
Eoeo
Nie interesuje mnie, że mogło być "różnie" i nie interesuje mnie wegetacja w ekstraklasie, interesuje mnie tylko jej wygrywanie.

16            -32
stary wiślak
~~zbyszek93!
Jak cię nie interesuje wegetacja w ekstraklasie,tylko jej wygrywanie,to zmień obiekt kibicowania. Rzeczywisty kibic,to nie jest kibic sukcesu,jakim się zadeklarowałeś. Realia są takie,że nie mamy kadry i możliwości finansowych na wygrywanie ekstraklasy i trzeba to pokornie przyjąć do wiadomości. Trzeba kibicować takiej Wiśle,jaka jest,a nie obrażać się,że na dziś nie jest to Wisła twoich marzeń. Bywały już bardzo długie okresy,lat chudych i trzeba to było przetrwać.

27            -17
~~~zbyszek93
stary wiślak
Piast też nie miał "kadry i możliwości finansowych na wygrywanie ekstraklasy". Ruch, Górnik, Arka, Zawisza itp. też nie miały "kadry i możliwości finansowych" na wygrywanie pucharów i zdobywanie medali, ale oni nie byli takimi minimalistami bez ambicji jak my.

18            -20
Kosiarz
~~~zbyszek93
Już byli bogacze co niby chcieli ratować Wisłę, ale rachunki się nie zgadzały... Jeden przepłaca grajków w VI lidze, a drugi dalej się reklamuje na d...ch (7)egii. Spójrzmy prawdzie w oczy. Ci trzej Goście byli JEDYNYMI , którzy odważyli się wziąć na swoje barki to brzemię poświęcając swoje pieniądze i ogrom czasu... Jak Cię stać wykup Wisłę zainwestuj 100 mln euro i ciesz się sukcesami... jak Cię nie stać to nie siej fermentu i daj pracować ludziom, którym zależy. Powoli Wisła wypłynie tam gdzie jej miejsce. Wolę takich właścicieli, niż kapryśnego biznesmena co za chwilę się znudzi Wisłą i zostawi ją z jeszcze większymi długami...

34            -16
hutniczek12
PAN JAKUB BŁASZCZYKOWSKI !!
Wielki człowiek i piłkarz .Dopóki jest w WIŚLE nic złego nie może się wydarzyć naszej WISEŁCE. A my kibice pomożemy .....

17            -7
~~~Kibic20
Hutniczej 12
Dobrze napisałeś. Pan Kuba wie co robi, jest naprawdę skromnym i wspaniałym człowiekiem. Mam nadzieję, że na tym zakończą się niektórych [...]yczne komentarze.

17            -6