Niedziela, 13 września 2020 r.

Wisła kontra Pogoń! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 15:00 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 3. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, w którym zmierzą się z zespołem Pogoni Szczecin. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

Tss
Oczywiście wygramy
Ale jeśli mamy przegrać, to mam nadzieję że wysoko. Może to otworzy oczy zarządu.

7            -11
~~~Rico
Ja bym się bał
Dwuch młodzieżowców na mecz to duże ryzyko.

5            -12
~~~Majk
Od roku gramy bez obrony
Cala czwórka to najgorsi obrońcy w calej lidze a już stoperzy to po prostu katastrofa. Janicki i Klemens to bardzo slabi piłkarze fatalni w kryciu, wyprowadzeniu, grze głową po prostyu dno naszej ligi. Wszystko co osiagnie nasza ofensywa to tragiczna obrona zawsze straci. Wystawianie kimpletnie nieutalentowanych Janickiego Klemenza kompletnie pogubionego Szota czy koszmarnego w obronie Sadloka to sabotaż. Gramy czwarty mecz razem z hańbą z kszo i każdy mecz wygląda tsk samo: koszmarna gra obronna, zero schematów, bieganina bez żadnego pomysłu, bez wiary zero składnej akcji wszystko przypadek. Taką parodię futbolu gralismy ostatnio za Pawłowskiego tylko ze jego na szczęście po kilku meczach wywalono.

22            -10
~~~ń
.
Drużynę buduje się od obrony wiec zbudujmy ..

27            -2
~~~Felek
0-2
Jaki samobój nasi strzelili dwie więc wygrywamy i to się liczy

6            -5
~~~Szogun
Obrona
Nie będę oryginalny. Obrona jest tak fatalna że zastanawiam się czy oni by sobie poradzili w I lidze. Szot czeka aż piłeczka mu do nogi podleci. Dwukrotnie tak zrobił, podobnie jak Grabowski z Lechem. W ogóle nie wydaje mi się, że on się nadaje na tą pozycję. Bardziej z przodu bym go widział.

5            -3
hobiz
Koszmaru cd
Była przerwa , był czas na poprawienie czegokolwiek . A tu co ????? Jedno wielkie .... Chaos , tragedia w obronie , brak schematów i koncepcji . Ludzie , tego pewnie nie da się oglądać . Jak czytam sprawozdanie z meczu , to mnie aż oczy bolą . Cytuję " .. 45. Koniec kiepskiej pierwszej polowy spotkania. " . Pewnie dalej będzie tak samo . Boga tylko prosić , abyśmy nie przegrali tego meczu . O wuefiście to już nawet nie wspomnę .

9            -10
~~~Rav23
Skowronek to jest jednak mistrz
Taktyki i wyczucia czasu

8            -3
~~~Felek
Mamy napadziora
Niema co Ale Baciar to jest napastnik kompletny ale się uśmiałem.

9            -4
~~~Tel
.
Won z boguskim

11            -7
~~~Lenin
Debile
Jakim trzeba być tumanem żeby nie oglądać swoich meczów i nie wyciągać wniosków każde cofnięcie się i gra na utrzymanie wyniku tak się kończy w przypadku tych nieudaczników

19            -7
~~~Waldek
Wisla Kraków
Kolejny frajerski mecz . Prowadząc 2 : 1 mając 4 min gry tracimy gola. Cyrk. Trener zdejmuje napastnika ktory strzela gola wpuszcza Fetosa który nie potrafi nic. Trener nwet nie nadaje sie na w/f iste. Prezesie to ostatni dzwonek na zmiane chlopa.

2            -4