Niedziela, 13 września 2020 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Pogonią Szczecin

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz ligowy z Pogonią Szczecin. W porównaniu do wyjściowej "jedenastki" z naszego poprzedniego spotkania, przeciwko Śląskowi Wrocław, mamy w nim trzy zmiany. W miejsce nieobecnego w kadrze meczowej Jakuba Błaszczykowskiego grać będzie Chuca, zamiast Stefana Savicia wystąpi Dawid Abramowicz, a Fatosa Bećiraja od pierwszych minut zastąpi Jean Carlos Silva.

Wisła Kraków mecz z Pogonią Szczecin rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - Dawid Szot, Lukas Klemenz, Rafał Janicki, Maciej Sadlok - Yaw Yeboah, Vullnet Basha, Gieorgij Żukow, Chuca, Dawid Abramowicz - Jean Carlos Silva.

Oto nasza ławka rezerwowych: Michał Buchalik, Adi Mehremić, Michał Mak, Łukasz Burliga, Rafał Boguski, Fatos Bećiraj, David Niepsuj, Aleksander Buksa i Stefan Savić.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~mari0..
mecz
Mecz się jeszcze nie zaczął, a widząc skład już mi się odechciewa oglądanie tego

78            -26
~~~mc
skład
Ściągamy Savicia, gra Chuca. Ściągamy Bećiraja, gra Carlos. Czyżby nasze transfery znów nie "pykły"?

33            -8
~~~Czeslaw Mroczek
Tragedia
Tragedia że składem. Należy mieć tylko nadzieję że porażka i to wysoka otworzy oczy właścicielom by zrobić porządki w tym klubie począwszy od trenera

24            -14
szymasss
Dwoch
Młodzieżowców w kadrze? Trochę mało jak dla mnie.

15            -1
~~~felo-tsw
Co znowu
Kubie jest, że go nie będzie? Znowu testy na covid? Gramy bez napadu, a Buksę na ławie Skowron marnuje. Wpuści go pewnie pod koniec, przy 0:2 lub 0:3, ale to nic. Grunt, że jest pozytywnie nastawiony. Zarząd? Co? Turgeman!!

18            -7
Kosmaty
Kurcze, znowu Janicki w wyjściowej jedenastce...
W zeszłym sezonie miewał dobre momenty, nawet całe serie meczów, ale zdecydowanie więcej miał tych złych, gdzie grał słabo, lub wręcz zawalał gole. Na początku obecnego niestety znacznie bliżej mu do tych kiepskich występów niż dobrych. Jego wystawienie mogłoby być usprawiedliwione tylko niedyspozycją Mehremicia, ale on przecież jest na ławce. Drugą zmianą, którą bym wprowadził jest zmiana Chuki na Savicia. Choć tu nie mam już takiej pewności, bo Stefan jak narazie też jest w słabszej formie. Tyle, że on dopiero poznaje naszą ligę i w tym właśnie upatruję jego problemów. Zatem o ile w chwili obecnej obaj prezentują się podobnie (znaczy równie słabo), o tyle z Saviciem wiążę większe nadzieje niż z Chuką i to jemu dawałbym grać by jak najszybciej doprowadzić go do optymalnej dyspozycji.

5            -4
~~~Wuefista
Dokąd zmierzamy?
Szanowne Państwo wiślackie, towarzysze niedoli, znowu nadszedł dzień w którym sumienie nie pozwala przejść koło meczu ale nasza gra i taktyka wygląda tragicznie - znowu dwóch lewych obrońców, znowu janicki, znowu pewnie zmiany zaplanowane przed meczem bez patrzenia na sytuacje boiskową. Czy tylko ja liczyłem na coś nowego/bardziej sensownego w wyborze pierwszej 11, po wystawianiu savicia na skrzydle, Kuby w środku? Aż serce krwawi na samą myśl o tym meczu. Według mnie głównym winowajcą jest Pan Trener, który nie ma aż takiej biedy w składzie żeby drużyna nie potrafiła skonstruować składnej akcji. Quo vadis ukochana Wisełko? Dajcie łapkę w górę jeśli myślicie podobnie, pokażmy im że się martwimy!

9            -8
~~~Dawid
Blaszczykowski
Czemu nie gra Blaszczykowski kontuzja?

3            -5
~~~Strzelec 1987
Amen
Żal pl. Oglądać

6            -7
~~~Kibic
Kuvejlic
Wie ktoś co się dzieje z Kuvejliciem?

2            0