Niedziela, 13 września 2020 r.

Kosta Runjaić: - Walczyliśmy i wierzyliśmy do końca

- Mecz był taki, jakiego się spodziewaliśmy - bardzo intensywny, ale nie spodziewaliśmy się tego, że tak łatwo stracimy na jego początku gola i że tak trudno będzie nam przez to złapać rytm. Z bardzo ładnego kontrataku strzeliliśmy jednak wyrównującą bramkę. W pierwszej połowie była otwarta wymiana ciosów i niektóre sytuacje rozwiązaliśmy bardzo dobrze. W innych nie udało się nam tego zrobić - powiedział po meczu z Wisłą Kraków, trener zespołu Pogoni Szczecin, Kosta Runjaić.

- Druga połowa była podobna, straciliśmy zbędną bramkę na 1-2, bo sami mieliśmy przy akcji Kucharczyka szansę na to żeby prowadzić 2-1. Na pewno chciałbym powiedzieć mojej drużynie dużo komplementów, bo Wisła pokazała dziś dobrą grę, a my walczyliśmy i wierzyliśmy do końca. Bramka strzelona w ostatniej sekundzie była bardzo ważna. Nie można naszej drużynie zarzucić, że nie dała z siebie wszystkiego, co powoduje, że ten punkt jest zasłużony. Nie jest to oczywiście wynik, który chcieliśmy osiągnąć, ale bierzemy ten punkt, patrzymy do przodu i musimy się przygotować na następne spotkanie. I z takim nastawieniem będziemy dalej pracować. Mamy jeszcze duże rezerwy, możemy grać lepiej, a wtedy będziemy osiągać lepsze wyniki - dodał trener Pogoni.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~fan Wiselki
....90 plus
Wierzyliście, bo wszyscy wiedzą że obrońcom Wisły od 85 min w każdym meczu zaczynaja się trząść nogi i strzelenie jej gola jest niemal pewne! Chyba więcej pod Wawelem dziś zawałów, niż zarażonych covidem!

24            -3
Ravwell
Brawo
Pan Panie Trenerze potrafił pomóc drużynie dobrymi zmianami...

27            -6
~~~Prezes
NIEprzytomny Boguski!!!
Wpuszczenie Boguskiego zwiastowało najwyżej remis. Skowronek - OGARNIJ się ! !

33            -10
~~~Logistyk
Ravwell
Tak potrafił. Szczególnie, że po tych zmianach Pogoń nie stworzyła żadnej sytuacji, a bramka padła ze stałego fragmentu, gdzie strzelający i asystujący grali od początku. Nie ma to jak konstruktywna krytyka. Brawo dla Ciebie.

20            -8
~~~Bartek
Gratulacje dla Pogoni
Do zwycięstwa trzeba dążyć a nie stawiać autobus przed bramką. 1-0 2-0 to żaden wynik. Trzeba też mieć ambicję a nie być minimalistą!!! Nie piszę tego tylko przez pryzmat dzisiejszego meczu ale ogólnie odkąd przyszedł Trener Skowronek staliśmy się minimalistami i nie dążymy do strzelania kolejnych bramek.

19            -5
~~~Jarek
Po meczu
Są pozytywy bo bramki strzelamy po wytrenowanych schematach, przy 1-1 Kucharczyk miał super sytuację dla gospodarzy to trzeba zauważyć, trener dobrze reagował na boiskowe taktyczne sytuacje. Po prostu taki sport i traci się gola w doliczonym czasie, Niepsuj wszedł bo Pogoń sporo grała skrzydłami, szeroko, Fatos wygrał wiele pojedynków w powietrzu z rosłymi obrońcami gospodarzy a Chuca i Basha to zmiany wymuszone , sprawami zdrowotnymi , także na wyjazdach TSW Niepokonana!

9            -3
~~~Logic.
~~Logistyk
"konstruktywna krytyka" - czy Ty wiesz w ogóle co to znaczy? XD

5            -5
~~~Logistyk
Logic.
Wiem. A Ty wiesz czym jest ironia?

4            -1