Czwartek, 24 września 2020 r.

Mała Wiślaczko! Czekamy na Ciebie przy R22!

Jesteś dziewczynką i masz od 6 do 9 lat? Obok lalek chętnie sięgasz także po piłkę? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Akademia Piłkarska Wisły Kraków organizuje treningi dla dziewczynek urodzonych w latach 2011-2014. Zapisz się i przyjdź na zajęcia, by stać się częścią Białej Gwiazdy!

Piłka nożna zyskuje coraz większą popularność także wśród dziewcząt, o czym dobitnie świadczą chociażby występy żeńskiej reprezentacji Polski, która w swoich szeregach ma tak znane i utytułowane zawodniczki, jak Katarzyna Kiedrzynek czy Ewa Pajor. Wisła Kraków dostrzega rosnący trend i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, dlatego od teraz przy Reymonta swoje treningi, obok chłopców, odbywać będą również dziewczynki, które coraz częściej zamiast zabaw lalkami wybierają wszelkie aktywności fizyczne, także te związane z piłką. Kto wie, czy wśród młodych piłkarek nie znajdą żeńskie odpowiedniczki Kuby Błaszczykowskiego.

Treningi dla dziewczynek to świetna okazja, by w połączeniu z zabawą nabyć niezbędną piłkarską wiedzę oraz zagłębić się w tajniki futbolowego rzemiosła. W czasie trwania zajęć młode miłośniczki futbolu będą mogły aktywnie spędzić czas w gronie swoich rówieśniczek oraz rozwijać swoje zainteresowanie, jakim jest piłka nożna. Każda z uczestniczek weźmie udział w treningu pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, która zapewni bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do przeprowadzenia zajęć. W ich trakcie nie zabraknie podstawowych elementów piłkarskich takich, jak prowadzenie piłki, poprawne ułożenie stopy, doskonalenie strzały czy techniki użytkowej. Przewidziane są również wszelkie gry i zabawy z piłką.

Zajęcia odbywać się będą w sali ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Reymonta 22 w każdy wtorek i czwartek w godzinach 19.30 - 20.30.

Harmonogram zajęć:
Wtorek: 19.30 - 20.30
Czwartek: 19.30 - 20.30

Pierwsze darmowe zajęcia odbędą się 29 września. Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego przed udziałem w pierwszym treningu. Miesięczna składka wynosi 100 złotych. Więcej szczegółów przedstawią trenerzy i opiekunowie grup podczas premierowych zajęć. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: akademia@wisla.krakow.pl.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~OLD KIBIC.
Mała Wiślaczko nie czekaj.
To klub twojego taty lub dziadka. Pewnie bardzo się ucieszą za rodzinne tradycje w wiślackim domu.

12            -4
~~~Nowoczesn y
Dziewczyna grająca w piłkę to wstyd!
Jak można wysyłać dziewczynkę do gry w piłkę nożną. To robienie krzywdy dziecku. Dziewczynka powinna rozwijać swoją kobiecość i delikatność intelektualną w sztuce i kulturze a nie kopać piłkę.

3            -5