Niedziela, 27 września 2020 r.

Canal+ Sport: Mateusz Lis i Stefan Savić w jedenastce kolejki

Po spotkaniu z Górnikiem Zabrze, które rozgrywaliśmy w ramach 5. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, redakcja stacji Canal+ Sport wybrała do jej najlepszej "jedenastki" - dwóch piłkarzy krakowskiej Wisły. Wyróżnienie to otrzymali Mateusz Lis oraz Stefan Savić.

Oto "jedenastka" 5. kolejki (może ulec zmianie po rozegraniu pozostałych spotkań):

Mateusz Lis (Wisła) - Sergiu Hanca (Cracovia), Bartosz Kieliba (Warta), Lorenco Šimić (Zagłębie), Rafał Pietrzak (Lechia) - David Tijanić (Raków), Łukasz Trałka (Warta), Jarosław Kubicki (Lechia), Łukasz Poręba (Zagłębie), Stefan Savić (Wisła) - Flávio Paixão (Lechia)..

Piłkarzem kolejki został Paixão.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~T24
Wisla
Brawo

34            -2
~~~Krzysiek8 6
I pomyśleć że Tijanic miał być Wislakiem
Marcin Kuzba potrafił jednak wyszukać dobrych piłkarzy, bo pamiętajmy że Tijanic, który świetnie prezentuje się w Rakowie nie przeszedł testów medycznych w Wiśle...

70            -1
~~~Tomasz
Tijanic już od dawna obserwuje go w Rakowie
Grajek super...nie wiem co się stało, że wtedy wyszlo jak wyszlo. Myślę, że Marcin Kuźba powinien wrócić. Tak samo ktoś powinien pogadać z Kiko Ramirezem. To on ściągnął do nas Carlitosa, Pola Lloncha i Imaza. Jak na patrzę na tamte sezony to byla mega paka. Do tego Arsenic i Kostal...gdzie scouting...chociaż jakby nie patrzeć Turgeman, Savic, Yeboah i Frydrych się też sprawdzili.

52            -2
~~~Islander
To cieszy!
Miejmy nadzieje że to wreszcie ruszy już bez większych zgrzytów! Z każdym meczem zaczniemy punktować, zaczynajac od następnego meczu ( oczywiście 3 oczka), Lechia jest mocno rozpędzona 8 goli w dwóch meczach. Wystarczy zagrać cały mecz tak jak pierwszą połowę w Zabrzu i jestem spokojny...

26            -5
~~~Mark
Sarapata i Dukat winni
Że Tijanic nie został zawodnikiem Wisły!

17            -1
~~~OLD KIBIC
Dobry mecz Liska i Stefana Savićia
Oby tak bronił w innych meczach, bo umiejętności ma pokazując je z Górnikiem. Stefan Savić także pokazał co potrafi i był to jego najlepszy mecz w Wisełce.

16            -1