Poniedziałek, 28 września 2020 r.

Ostatnia tura sprzedaży karnetów na mecze piłkarzy Wisły

Wisła Kraków wystartowała z trzecią i już ostatnią turą sprzedaży karnetów, na mecze piłkarzy "Białej Gwiazdy". Można je nabywać w dwóch wersjach, albo na samą rundę jesienną, albo na cały sezon ligowy 2020/2021.

Karnety można nabyć już od 100 zł - w wersji ulgowej i 135 zł - w normalnej w przypadku abonamentów na rundę jesienną oraz już od 260 zł - w wersji ulgowej i 360 zł - w wersji normalnej za karnety na cały sezon 2020/2021.

Abonamentowe wejściówki na mecze kupować można za pośrednictwem strony: bilety.wisla.krakow.pl »


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Bartek
Karnety
Nie wiadomo czy zagrają wszystkie mecze. A w dodatku grają bryndzę. Lepiej kupować bilety.

28            -40
~~~Kibic20
Do... Bartek
Super podejście. Kibicem się nie bywa, tylko sie jest na dobre i na złe, z roku na rok. Tu nie chodzi tylko o laury, ale o miłość i przywiązanie do klubu. Niektóre kluby też mało punktują, ale widzę, że kibice stoją za nimi. Przykładem, dzisiaj,pomimo poniedziałku i słabej gry Stali Mielec, chyba, z tego co widzę na meczu, wszystkie możliwe miejsca są wykupione. Na pewno kluby wszystkie mecze zagrają, ale mogą być niekiedy przesunięte. Jak nie wykorzystasz całego karnetu, to nic się nie stanie, jak trochę wspomożesz klub. Jestem na emeryturze, kupiłem karnet, a pewno też na wszystkich meczach nie będę. Jak były mecze bez kibiców, nie chwaląc się, też kupowałem wirtualne bilety, żeby wspomoc. Nie musisz karnetu kupować, ale jest to konieczne, żeby się z tym oficjalnie afiszowac! Czasem lepiej przemilczec, każdy z nas dorosły i wie co ma zrobić!

36            -22
~~~Mateusz. M.
Do Kibic20
Rozumiem miłość do klubu, wierność, na dobre i złe, czy wygrywasz czy nie. Ale my kibice już tyle razy pokazaliśmy tą miłość do klubu, już tyle kasy wpompiwalismy w klub i piłkarzy, że mamy prawo oczekiwać czegos więcej, niż tylko najemników, którzy nie wiedzą co robić po wejściu na murawę. My oddajemy serca za Wiśle, a oni? Ośmieszają siebie, nasze barwy i herb oraz nas kibiców. Ja wcale nie dziwię się, że wiele osób przestało kupować karnety. Raz, że ceny były wysokie, dwa, że zakichana pandemia i braki pieniędzy, trzy, że tragikomedia na murawie. Jakby gra była atrakcyjna, to i kasę chętniej by się wydawało. A tu od paru sezonow: "kibicu daj kasę bo upadamy i bankrutujemy, a w zamian może się utrzymamy". Od dłuższego czasu jest o niebo lepiej z finansami (widać to w transferach) i w bajki już nie wierzę. Oczekuje gry o pierwsza piątkę. Mam do tego prawo. Bo tak wygląda miłość do klubu, że walczymy o jak najwyższe cele, a nie o byle jakość, bo historia i renoma nas do tego obliguje.

38            -18
~~~Kibic20
Klub
Moje pytanie, jakby Wisła w 2018 spadła do 4 ligi, albo w lipcu do 1,to gdzie chodzili byście na mecze? Pewno do sąsiadki. Przecież jak jestem kibicem Wisły, to nim zostanę i jak długo będę mógł, będę chodził na mecze, bo to był, jest i będzie zawsze mój klub. Przecież klub nie robił transferów, bo ma dużo pieniędzy, tylko one były konieczne, żeby nie spaść z ekstraklasy. Wierzmy, że wszyscy piłkarze się powoli zgraja i w przyszłości, myślę o nastepnym roku, będą walczyć o wyższe cele.

30            -19
~~~Kwdrat
Z kibic20
Kibic20 szkoda z nim polenizowac poniewaz pisze on pod dyktando 3. Wystarczy sprawdzic jego wpisy! Nikogo nie obrazajac. I jak pan Kibic20 napisal kazdy moze pisac co chce pod warunkiem ze bedzie to p jego mysli! Pozdrowienia?

12            -18
~~~Kibic20
Do Kwadrat
W moim wieku nie pisze się pod czyjeś dyktando, tylko kieruje się swoim rozumem. Co ma z tego trójka właścicieli, co ja napiszę? Przecież nie jestem na ich etacie. Ja kieruję się tylko dobrem naszego klubu. Właścicieli osobiście jeszcze na oczy nie widziałem i nie będę widzial, z wyjątkiem Pana Kuby na boisku.

22            -10
GrzegorzS
Tak sobie myślę, że ty Mateuszu M. nie pokazałes ani razu tego przywiązania i miłości do
Wisły, co najwyżej przyklejasz się do tych, którzy takie przywiązanie okazują. Z typowej tez megalomani osób czasami bywających na obiekcie lub oglądajacych mecz w TV stajesz na czele wszystkich kibiców pisząc "my" kibice. Ktoś Cię wybrał ma rzecznika "my" kibice, ewentualnie co to za organizacja ? Może szerzej ją określisz i przedstawisz władze "was" kibiców. Zarazem do Bartka gwarantuję ci, że w tej rundzie odbędą się wszystkie mecze. Po prostu w sytuacjach ekstremalnych jak ta w Pogoni będą przekładane rozgrywane w terminach pucharowych czy reprezentacyjnych zaś w przypadku, gdy wypadną ze składów pojedyńcze osoby to po prostu zespoły będą rozgrywać je bez zawodników zakażonych czy wręcz chorych. Rzeczywiście przywiązani do klubu kibice i tak na mecz przyjdą a część z nich karnet kupi. Obecna oferta jest zwrócona do studentów, którzy do Krakowa przyjadą by mogli kupić bilety taniej. I fajnie. Zresztą przy R22 mimo problemów covid-owych i tak zeszło dużo więcej karnetów niż to ma miejsce w w większości zespołów z ekstraklasy trudno będzie pobić poprzednie rekordy, ale to tez sprawa oczywista, bo wiele osób starszych ze względu na obawy o zdrowie z karnetów zrezygnowało. Miejmy nadzieję, że za rok w lecie sytuacja epidemiologiczna wróci do przed covidowej normy.

12            -10
~~~kola
Starozakonni
coraz śmielej sobie poczynają w komentarzach

6            -4
~~~Mateusz. M.
Do Grzegorz. S
Grzegorzu, piszę my kibice, bo takich jak ja jest ogrom. Poza tym, nie robię z siebie przywódcy jakiegoś ruchu kibicowskiego, a jedynie stwierdzam to, co wielu juz napisało w komentarzach pod innymi tekstami. Denerwuje mnie to, że wielu pisze, że jest się tylko kibicem wtedy jak wychwalasz klub pod niebiosa nawet jak gra padake. A guzik prawda! Gdyby nie ci niezadowoleni i wkurzeni kibice, to teraz patrzylibyśmy na grę w 4 lidze. Bo dzięki temu niezadowoleniu kibice wzięli sprawy we własne ręce i wsparli klub aby grał i istniał. I też mam prawo wymagać, bo niemałe kwoty wpłaciłem na konto klubu. Więc Grzesiu, zanim zaczniesz pisać [...]y, zapytaj w czym rzecz. I nie wiem skąd ty bierzesz te swoje newsy.

10            -9