Poniedziałek, 5 października 2020 r.

Artur Balicki w Garbarni Kraków

Artur Balicki został zarejestrowany w PZPN jako zawodnik drugoligowej Garbarni Kraków - poinformował serwis 90minut.pl.

W poprzednim sezonie był on wypożyczony z Wisły do II ligowej Pogoni Siedlce. Tam został jednak zdyskwalifikowany na aż dwuletnią dyskwalifikację za stosowanie niedozwolonego wspomagania farmakologicznego. Piłkarz ostatecznie pauzował tylko pół roku, bo 18-miesięczna kara została zawieszona.

Przypomnijmy, że Balicki został piłkarzem Wisły pod koniec lutego 2019 roku, przechodząc na Reymonta z Ruchu Chorzów. Związał się z naszym klubem umową, która obowiązywać miała do końca czerwca 2022 roku. W barwach pierwszego zespołu "Białej Gwiazdy" zagrał dotychczas w dwóch meczach.

Aktualizacja: wg informacji podanej przez oficjalną stronę klubu - Balicki grać będzie w Garbarni na zasadzie wypożyczenia, które obowiązywać będzie do 30 czerwca 2021 roku.


Źródło: 90minut.pl

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

therone
Czyli sprzedany czy wypożyczony?
Wnioskuję, że to transfer definitywny skoro umowa z Wisłą "obowiązywać miała" do 2022.

16            -12
~~~goal
Został zarejestrowany jako ...?!
Czyli jest zawodnikiem Wisły do 2022 roku, a do Garbarnii jest tylko wypożyczony, czy też umowa z Wisłą została rozwiązana?

21            -8
~~~nołnejm
Droga na R22 zamknięta
nie ma wejścia dla oszustów do naszego Domu. Już za dużo plugawców tu namieszało.

5            -84
~~~TSW
Balicki
Atak marzeń Balicki - Zdybowicz nie będzie nam dany :)

38            -10
~~~Steven
Wypożyczeni
Czy ktoś może przedstawić obecną sytuację z graczami typu Zdybowicz, Balicki, etc.? Wiem, że to nie byli gracze na miarę wzmocnień, ale ktoś ich tu ściągnął i chciał wypromować. z komunikatów ze strony Wisły plus z innych stron internetowych dowiaduję się, że podpisują kontrakty z innymi klubami. Nie ma oficjalnego komunikatu od włodarzy. Dlaczego przegrano sprawę II instancji z Grabowskim? Czy Balicki odszedł za frytki? Czy rozwiązaliśmy z nim kontrakt? Czy Zdybowicz jest wypożyczony do Bełchatowa, czy jak? Gracze rozpływają się we mgle i choć z jednej strony to dobrze, bo byli za słabi, ale jednak grali chwilę u nas, brali pensję a my tracimy ich za bezcen (tak przypuszczam). Można jakiś post opublikować typu "raport z wypożyczonych", albo podsumowanie okienka transferowego w tym roku? Z góry dziękuję :)

32            -4
~~~nołnejm
O, widzę że tu dużo takich
co popierają szprycowanie zawodników. Ludzie, on został zawieszony za doping na dwa lata i chcecie takie kogoś wpuszczać do Wisły?!

8            -42
GrzegorzS
Może w Garbarni będzie miał więcej
szczęścia a działacze i trenerzy będą mieć więcej rozsądku bo Ci z Siedlec zmarnowali chłopakowi rok kariery. Szkoda bo ma talent, czy na miare Wisły to może przyszłość pokarze.

28            -10
~~~Radekrrrr r
do Steven
Steven, polecam Ci wejść ma stronę główną Wisły, tam znajdziesz potrzebne Ci informacje. Co tydzień jest publikowany "raport wypożyczonych". Nie sądzę że Wislaportal.pl potrzebuje dublowania pracy wykonanej przez sam klub.

14            -9
~~~Johny Walker
Dobry ruch Wisły.
Jeżeli z młodym zawodnikiem nie wiemy co zrobić, to najlepiej wypożyczyć. Zejdzie nam z budżetu, a więc nie musimy go utrzymywać, ryzyko nie wielkie, ale jak się pozytywnie rozwinie, zawsze może wrócić, bo w końcu jest nasz.

14            -5
~~~mikowski
Do Steven
Kiedyś były informacje na Twitterze o wypożyczonych, ale nie było żadnych powodów do radości. Jedynie coś tam grał Wyjadłowski i Grabowski reszta raczej z ławki nie wstawała. Wyjadłowski odszedł do Jagielonii za darmo a z Grabowskim przegrali proces. Wisła opublikowała oświadczenie, że nie będzie komentować tej sprawy. "Nieoficjalnie" czytałem, że klub wysłał kilka minut przed północą maila do agenta, że przedłużają umowę, dlatego w drugiej instancji sąd przyznał rację agentowi, że nie dochowano należytych formalności. Ogólnie klub nie ma żadnego pomysłu co do rozwoju graczy, którzy nie mieszczą się w składzie. Gdzie ich agent upchnie tam idą, ale potem nie chcą wracać tak jak dwójka wymieniona.

7            -5
~~~SMOK
Domyślam się
ze większość tych, którzy są przeciw Balickiemu lub go wyzywają to sami ćpają. Każdy powinien dostać szanse a i na pewno Balicki. Wy pewnie już swoje przechlapaliście?

14            -2
~~~Steven
Do Radekrrrr r
Wiem, że oficjalna strona podaje informacje, ale tam jest tzw. oficjalny komunikat. Ja liczę na szczere, pozakulisowe informacje, dlatego odwiedzam Wisłaportal :) Szkoda, że nie ma rezerw, chłopaki się nie mają gdzie ogrywać i odchodzą. Może któryś odpali i będziemy jeszcze żałować. Przeglądałem ostatnio ilu młodzików się prześlizgnęło od 2010 do dziś. Praktycznie żaden nie zrobił kariery wyżej niż I liga. To znaczy, że mamy słaby skauting młodzieży plus szkolenie, w porównaniu do szkółek Lecha, czy Legii. A może za dużo szkółek w Krakowie i te talenty grają gdzie indziej. P.S. Wiecie co z Wasylem, zawiesił buty na kołku? Wojo? Miał jakieś oferty? Pytam z ciekawości, właśnie o taki post mi chodziło. Dziękuje :)

9            -3