Wtorek, 13 października 2020 r.

Kolejny występ Fatosa Bećiraja w reprezentacji Czarnogóry

Napastnik krakowskiej Wisły, Fatos Bećiraj, wystąpił w ramach rozgrywek Ligi Narodów w kolejnym meczu reprezentacji Czarnogóry. Ta zmierzyła się w Podgoricy z Luksemburgiem, przegrywając niespodziewanie 1-2. Wiślak pojawił się na murawie w 66. minucie.

Czarnogóra - Luksemburg 1-2 (1-1)

1-0 Igor Ivanović (34.)
1-1 Edvin Muratović (42.)
1-2 Danel Sinani (86.)

Aktualna tabela grupy I, Dywizji C Ligi Narodów:

1. Luksemburg 4 9 6 - 3
2. Czarnogóra 4 9 6 - 2
3. Azerbejdżan 4 4 2 - 4
4. Cypr 4 1 0 - 5


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Mokry Bandyta
TSW
Może zrzucił trochę kilo jak sobie pobiegał przez prawie 30 min, oby tylko nie był w niedziele przemęczony :)

18            -29
~~~goal
Oby była to tylko chwilowa obniżka formy, ...
... bo Wisła podpisała z nim długi kontrakt, a on, jakby nie było ikona reprezentacji, obecnie grywa w niej tylko ogony.

24            -5
~~~Loża szyderców alias Ciemny Średniowiecz
Słabo
Czarnogórcy bardzo słabo. Wciry od Luksemburga, który przegrał niedawno u siebie z Liechtensteinem, to już na prawdę dno.

39            -4
~~~Rozpierdu cha2020
Hmmm
I akurat bramke na wynik koncowy dostali jak on byl na boisku. Hmmm

5            -19
Anty Królewski
To tylko pokazuje jaki szrot sprowadzamy
To tylko pokazuje jaki szrot sprowadzamy i w jak obecnie słabej reprezentacji gra Beciraj, w której i tak wchodzi głównie z ławki ... Przecież reprezentacja Czarnogóry nawet w poprzednich eliminacjach do ME 2020 zdobyła zaledwie 3 punkty na 8 spotkań! A kolejna wtopa tym razem z Luksemburgiem to tylko jedynie potwierdza. A tutaj będziemy się z beznadziejnym Becirajem męczyć dwa lata, który zapewne też dostał całkiem niezłą pensję. Niestety takie są rezultaty rządów dyletantów pokroju Królewskiego, Jażdzyńskiego. Przeraża mnie fakt, że nadal nie ma perspektyw ku temu aby było lepiej. Najgorsze jest to, że takie transferowe niewypały jak Beciraj to u nas są normą i w ciągu niemal dwóch lat na palcach jednej ręki można policzyć zawodników, którzy coś wnieśli do Wisły. To już za Sharksów, chociaż uważam ich za największych grabarzy w dziejach klubu - to zarówno wyniki sportowe jak i transfery były lepsze.

13            -47
~~~nołnejm
@Anty Królewski
Dlaczego wymieniasz tylko Królewskiego i Jażdżyńskiego? Jakoś od strony sportowej więcej mają do powiedzenia Błaszczykowscy. Za duży kaliber, żeby bluzgać?

37            -6
Anty Królewski
Do nołnejm
Wymienialem właścicieli, a Dawid Blaszczykowski nim nie jest. Co do Jakuba Blaszczykowskiego to on też widać, że popełnia wiele błędów, sam też nie jest na tyle majętny aby zbudować silny klub (podobnie jak i Królewski i Jazdzynski). Do tego dodajmy brak sensownej wizji rozwoju klubu. Niemniej stawiam go wyzej od Królewskiego i Jazdzynskiego, dla których Wisła to jedynie interes i nie zależy im na jej dobru. Zwlaszcza Krolewskiego dwa lata temu nikt prawie nie znał, a teraz wręcz przeciwnie. Do tego też sporo na Wiśle zarobił. W przypadku Blaszczykowskiego widzę zarówno to, że miał interes aby przejąć klub (względy PR), ale również zarazem to, że z całą pewnością z racji sentymentu do Wisły autentycznie wspomóc klub. Co do Dawida Błaszczykowskiego to dla mnie fakt, że jest prezesem pokazuje nepotyzm w Wiśle i głównie dlatego nim został, ponieważ jest bratem Kuby.

6            -37