Czwartek, 15 października 2020 r.

Wisła wstrzymała sprzedaż biletów na najbliższe mecze

Wisła Kraków wstrzymała sprzedaż biletów na dwa najbliższe mecze piłkarskie zespołu "Białej Gwiazdy", które rozegrane zostaną na stadionie przy ulicy Reymonta, a więc na zaplanowane na odpowiednio 24 i 28 października br. potyczki z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz z Lechią Gdańsk.

Rosnąca w naszym kraju liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 sprawia, że od najbliższej soboty, tj. od 17 października, zawieszona została przez rząd możliwości organizowania w Polsce meczów piłkarskich z udziałem publiczności.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~TSW
śmiech na sali
Pięknie jest grzebana gospodarka teraz czas na kluby.. w miejscach pracy zaczynają się duże zwolnienia a zaraz będą masowe ! zostaniemy sobie jak te ameby ze śmiesznymi maskami na twarzy które nosimy po to żeby nie mieć problemu typu mandat a nie po to żeby nas chroniły .. Ciekawe dokąd to zmierza ..

29            -19
~~~Czeslaw Mroczek
Upadek bliski
To zmierza do zniszczenia wszystkich i wszystkiego. Jeszcze kilka miesięcy i kluby będą upadać, bo kto zapłaci tym graczom jak nie będzie dochodu z meczów i dodatkowo będzie opłata za wynajem stadionu

12            -4