Niedziela, 18 października 2020 r.

Debiuty Felicio Brown Forbesa i Konrada Gruszkowskiego w Wiśle Kraków

W spotkaniu ligowym ze Stalą Mielec w barwach zespołu Wisły Kraków zadebiutował nasz nowy napastnik - Felicio Brown Forbes, a także młodzieżowiec - Konrad Gruszkowski.

Kostarykanin pojawił się na murawie w wyjściowym składzie "Białej Gwiazdy" i już w swoim debiucie wpisał się na listę strzelców i na murawie przebywał do 71. minuty, kiedy to zastąpił go Fatos Bećiraj.

Forbes trafił do Wisły z Rakowa Częstochowa. Z naszym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

Gruszkowski grał z kolei od 71. minuty, zastępując Dawida Szota. Przypomnijmy, że zawodnik ten trafił do Wisły z Progresu Kraków, a ostatnio przebywał na wypożyczeniu w Motorze Lublin. Z "Białą Gwiazdą" ma również podpisany kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

Kosmaty
Nie byłem przekonany do transferu Forbesa, ale jeśli w kolejnych spotkaniach będzie
się chociaż zbliżał do tego co pokazał dzisiaj... to będzie super wzmocnienie, dziś nie tylko bramka i szanse na kolejne gole, ale generalnie gra bardzo dobra dla drużyny. Bawił się na boisku (gol piętką, ruletka zakończona rzutem wolnym w bardzo dobrym miejscu, utrzymywanie się przy piłce pod polem karnym przeciwnika, dobra gra kombinacyjna. Jedyne czego brakowało, to wykorzystania pozostałych sytuacji (miał je bardzo dobre), ale ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Brawo Felicio.

93            -8
~~~felo-tsw
Forbes, czyli
wreszcie mamy napastnika, a nie Beciraja. Co prawda, na tle słabiutkich rywali ale pokazał to, czego powinno się oczekiwać od atakującego. Jak Buksik wróci do gry, Skowron mógłby spróbować ustawienia z dwoma napastnikami

23            -6
~~~Jose
Gruszkowski
A jak zagrał Gruszkowski? Szot wydaje się być pewniakiem na prawej obronie, ale mam nadzieję że będzie miał konkurencję do miejsca w składzie w postaci wychowanka Turbacza. ?

27            -2
wilkrobert13 2
Pamiętajmy że Forbes przyszedł do NAS...
z Lidera ekstraklasy!To nie jest byle kto!

4            -1