Niedziela, 18 października 2020 r.

Maciej Sadlok: - Takie zwycięstwo buduje

- Staraliśmy się nie myśleć o tym, że od tak dawna nie wygraliśmy, aczkolwiek każdy w podświadomości o tym myślał. Na szczęście się doczekaliśmy tego w fajnym stylu i oby to trwało dłużej - mówił po jakże wysokiej, bo aż 6-0, wygranej wiślaków nad Stalą Mielec występujący dziś na środku naszej defensywy oraz z opaską kapitańską Maciej Sadlok.

- Takie zwycięstwo buduje, podnosi morale. To jest normalne, choć na niektóre sytuacje nie mamy wpływu, takie jak ta, która dzieje się na świecie i myślę, że w takich chwilach to wzmacnia. Fajnie, że drużyna pokazała się z tej strony, że była "głodna" dalszych bramek i tego sukcesu, bo sami nie jeden raz przekonaliśmy się co to znaczy stracić parę bramek - dodał wiślak.

Na zakończenie został zapytany o swoją dzisiejszą pozycję na boisku.

- Decyzje podejmuje trener, on tutaj rządzi i my się musimy do tego dostosować. Nie jest mi ta pozycja obca, więc dobrze się na niej czuję. Jeśli tam drużyna będzie tego potrzebowała, to tam będę występował - zakończył Sadlok.


Źródło: Canal+ Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

wilkrobert13 2
i oby tak dalej Macieju!
Tylko WISŁA!

42            -2
~~~Żółwik
Ostatni taki rok
A za rok w naszej kadrze nie będzie już: Sadloka, Janickiego, Niepsuja, Boguskiego...

26            -52
~~~ws51
Szacun Maciek!!
Szacun ale ława, gdy wrócą zakażeni!!

24            -57
~~~Kibic20
Do Żółwik i ws51
Musicie dzisiaj w tak super dla nas wygranego meczu takie rzeczy wypisywać? Wstydu nie macie! Kogo z Wisły odstawia, my nie będziemy decydować, kto będzie grał w kolejnych meczach, też nie. A co? Dzisiaj Pan Sadlok był dobry, jak nie było komu grać? Mam nadzieję, że jeszcze wiele meczów dla nas zagra.

32            -10