Niedziela, 18 października 2020 r.

Canal+ Sport: Trzech wiślaków w jedenastce kolejki

Po spotkaniu ze Stalą Mielec, które rozgrywaliśmy w ramach 7. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, redakcja stacji Canal+ Sport wybrała do jej najlepszej "jedenastki" - aż trzech piłkarzy krakowskiej Wisły. Wyróżnienie to otrzymali Michal Frydrych, Yaw Yeboah oraz Chuca.

Oto "jedenastka" 7. kolejki (może ulec zmianie po rozegraniu pozostałych spotkań):

Karol Niemczycki (Cracovia) - Patryk Kun (Raków), Kamil Piątkowski (Raków), Michal Frydrych (Wisła Kraków), Ángel García (Wisła Płock) - Yaw Yeboah (Wisła Kraków), Taras Romanczuk (Jagiellonia), David Tijanić (Raków), Chuca (Wisła Kraków), Ivi López (Raków) - Tomáš Pekhart (Legia).

Piłkarzem kolejki został López.


Źródło: Canal+ Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisla
Chuca
Czego on w tej Wiśle szuka ...? ? yeboah kalu uche oby .... Taka grajaca u zwycięska Wisle chce już Teraz ... jazda Biała Gwiazda..! jest napadacz ten z Częstochowy .. Po 14kolejce 21pkt na koncie i mówię OKEYKA .. TRANSFERY OK , trener musi dac radę... wpuścić 10%-15 % pojemności stadionu na następny mecz.. Ale to chyba nierealne

33            -135
~~~Kibic20
Mecz
Pisałem wczoraj, że trener wierzy w tych chłopaków, że będą walczyć, to większość dawało mi łapki w dół. Wcale mi na wpisach nie zależy, jedynie staje w obronie, jak ktoś jest hejtowany. W tą drużynę wierzyłem od samego początku, że się dogra i rozkręci. Brawo chłopaki, oby tak dalej, w co mocno wierzę.

85            -10
~~~Kibic20
Wislacy
Mamy trzech wislakow w kolejce. Myślę, że to jest powód, żeby piłkarzom podziękować za oddanie, walkę i dobra grę. Ten.". Prawdziwa wisla", mam nadzieję, sobie żarty zrobił w pierwszym zdaniu. Nie rozumiem o co mu chodzi, może wytłumaczy, z polskiego na nasze. Starsze pokolenie też nie zna angielskiego.

50            -11
Mario
Prawdziwa Wisła
Mama wie, że ćpiesz?? Heh

61            -7
~~~palec1906
Tylko Wisła
W Zabrzu doszedł obrońca doświadczony, było na zero z tyłu. W Mielcu doszedł doświadczony napadzior, jest szóstka z przodu. Jakby jeszcze bramkarz i playmaker to liga pozamiatana...

27            -50
~~~Mario
Chce się napcac
Zwycięstwami Wisły jak najwięcej! To był sarkazm o chuce ? bo się rysuje.. chuca bomba?

10            -19
Kosmaty
Zasłużyli. BRAWO PANOWIE.
Co tu dużo mówić, rozumiem zasady wyboru do 11 kolejki i prawda, że np. Pekhart na papierze miał większy wkład zwycięstwo Legii niż Forbes w nasze. I proszę nie zrozumieć tego źle, bo piszę z perspektywy osoby wybierającej piłkarzy do 11 kolejki: W końcu Legionista strzelił 2 gole dla zespołu w meczu wygranym 2:1 (czyli oba decydowały o komplecie punktów, a co ważniejsze był jedynym strzelcem swojej drużyny, tymczasem Forbes strzelił zaledwie 1 z 6 goli dla Wisły w meczu wygranym do zera, brak tej bramki niewiele zmieniłby w optyce spotkania, a nic w rezultacie. Takie podejście "kapituły" jest logiczne i zrozumiałe, a jednak myślę, że po TAKIM meczu jaki Wisła zagrała wczoraj jednak mogłoby być więcej naszych piłkarzy w zestawieniu.

25            -7
~~~goal
A mogło być jeszcze lepiej.
Tijanić co kolejkę w jedenastce. Gdyby nie rządy bandziorki, dziś patrzylibyśmy tylko w górę tabeli. Najlepszym dowodem na to jest to, co dzieje się w TS. Totalna sportowa degrengolada.

49            -6
~~~KPP
Plewka nam rośnie
A dla mnie Plewka zamiast Chuci...

47            -8
Kosmaty
~~~KPP
Czy Plewka zamiast Chuki? Całkiem możliwe, przynajmniej w ofensywie miał kilka bardzo ciekawych zagrać, a i w defensywie wykręcił niezłe statystyki. Jednak Chuka był znacznie częściej przy piłce, więc w większym stopniu odpowiadał za grę i regulację drużyny jako całości, to on w większym stopniu rozprowadzał piłkę początkowym stadium akcji tuż po odzyskaniu piłki. Był dyrygentem i spoiwem między defensywą i ofensywą w większym stopniu niż Patryk. Ale popieram, że w tej jedenastce kolejki Patryka mi brakuje, zagrał naprawdę bardzo dobry mecz i do gola i asysty mógł dorzucić jeszcze jedną asystę (niestety sytuacji tym razem nie wykorzystał Forbes). Ale jeszcze się załapie, w dzisiejszym meczu było widać, że Plewka dobrze się rozumie i współpracuje z napastnikiem i ich wspólna gra jeszcze nie raz będzie przynosiła nam gole.

23            -1
wilkrobert13 2
i co ten Plewkatak kombinował z...Termalicą../!haha
Panie Plewka weż Pan na luz a będziesz naprawdę dobrym piłkarzem!trochę spokoju,bezczelności i zajadłości...I wygrasz dla siebie karierę!

3            -10