Piątek, 23 października 2020 r.

R22azem w domu

Obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa zakłócają przebieg ekstraklasowych rozgrywek i uniemożliwiają kibicom wspieranie swoich ulubieńców z trybun Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Jednak i tym razem nie poddajemy się i po przerwie na złapanie oddechu stajemy do drugiej połowy starcia z koronawirusem, uruchamiając wirtualny stadion oraz przygotowując dla Was specjalne kibicowskie pakiety!

Podobnie, jak miało to miejsce w maju, tak i teraz, w obliczu zamknięcia stadionu dla kibiców i konieczności rozgrywania meczów bez publiczności uruchomiony został wirtualny stadion, który umożliwia wspieranie wiślaków na odległość. Bo choć nie możemy przeżywać piłkarskich emocji na żywo, wciąż możemy wspólnie dopingować naszych idoli przed telewizorami, jednocząc się "R22azem w domu".

Zasady wirtualnego stadionu pozostają niezmienne. Po raz kolejny możemy udowodnić swoją siłę za pomocą biletów-cegiełek o wartości 19,06 złotych.

Nie ma żadnego ograniczenia dotyczącego liczby zakupionych wejściówek, które można nabywać już na sobotnie spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Tym razem jednak czeka na Was także coś specjalnego! Wesprzeć "Białą Gwiazdę" można także za pośrednictwem pakietów, w ramach których każdy kibic otrzyma personalizowane pamiątki dedykowane każdemu meczowi rozgrywanemu bez publiczności, które dzięki spersonalizowanym biletom kolekcjonerskim mogą utworzyć ciekawy zestaw.

Dzięki temu, kiedy już wrócimy na R22, by wspólnie dopingować naszych ulubieńców z trybun, będziemy mogli cofnąć się wspomnieniem do momentu, gdy zdecydowaliśmy się na pomoc klubowi w trudnym czasie pandemii. W sprzedaży dostępne są cztery rodzaje pakietów, a co możecie zobaczyć na grafice obok.

Klub gwarantuje wysyłkę pakietów na terenie Polski, dostawa za granicę jest dodatkowo płatna.

Sprzedaż pakietów prowadzona będzie przed każdym meczem domowym rozgrywanym bez udziału publiczności.

Bilety kolekcjonerskie zmieniać się będą w zależności od meczu, któremu są dedykowane, dzięki czemu będziesz miał szansę zdobyć całą kolekcję pamiątek.

Zapełnijmy razem wirtualny stadion! Bilety oraz pakiety można nabywać na dedykowanej stronie, która dostępna jest tutaj »

Wspierajmy Wisłę R22azem w domu!


Źródło: Wisła Kraków SA

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Bebetto
Szkoda, że nie możemy być na stadionie, aby wspierać piłkarzy, ale ...
może po każdej udanej akcji Wisełki lub po strzeleniu gola, z telebimu pokazać nagranie i radośc kibiców, aby to było słychać na stadionie Niech nasi piłkarze wiedzą i czują, że jesteśmy z Nimi !

46            -1
~~~Name
Wreszcie! Brawo!
Takie inicjatywy należy rozwijać, szukać dodatkowych bonusów, możliwość np udziału wirtualnego w spotkaniu z zawodnikami, dedykowane odznaki, bony itp.

36            -2
~~~Karol86
Już mam
Kupiłem już kubek maskę i szalik

34            -1
~~~TSW1968
Pakiet złoty
Pakiet 11 biletów zakupiony !!

13            -1