Piątek, 23 października 2020 r.

Informacje dla posiadaczy karnetów

Obecna sytuacja epidemiczna w kraju wymusiła zmiany w organizacji najbliższych meczów ligowych "Białej Gwiazdy" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej naszego klubu. Aktualnie w całej Polsce mecze odbywają się bez udziału widowni, stąd podczas październikowych spotkań piłkarzy Wisły, tj. z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz z Lechią Gdańsk - kibice nie będą mogli zasiąść na R22.

Wszystkim posiadaczom abonamentów Jesień 2020 i Sezon 2020/2021, którzy ze względu na obowiązywanie restrykcyjnych norm epidemiologiczno-sanitarnych nie będą mogli wziąć udział w spotkaniach ligowych, klub automatycznie przedłuży ważność karnetu. Termin wydłużenia abonamentu zależy od liczby meczów rozegranych bez publiczności.

Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie i wyrozumiałość. Wierzymy, że razem uda się nam przezwyciężyć tę trudną sytuację, a w niedalekiej przyszłości wspólnie będziemy przeżywać piłkarskie emocje w naszym domu przy R22.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

macio1906
Meczyki
szkoda ale chyba liczyliśmy się z tym że tak może być oby tylko nasi piłkarze zrobili z tego zwycięstwa w Mielcu trampolinę do wygrywania i dobrej gry

33            -4
~~~pumex77
to dobre rozwiązanie
tyle w temacie

15            -1