Piątek, 23 października 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Podbeskidziem

Przed spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko-Biała zespół krakowskiej Wisły dogonił niestety kolejny problem z zarażeniem koronawirusem, ale też dokładnie tak jak dotychczas - klub nie podał konkretnych nazwisk piłkarzy mających problemy zdrowotne z tym związane. Wiadomo natomiast, że do meczowej kadry na sobotni mecz z "Góralami" powróci nieobecny ostatnio Jakub Błaszczykowski.

- Sytuacja nie jest łatwa, mamy problemy zdrowotne - myśląc po prostu o chorobach piłkarzy. Nie ma kontuzji w drużynie, ale poradzimy sobie z tym. Głęboko w to wierzę - tak jak w poprzednim tygodniu. Piłkarze dobrze wyglądają w treningu i chcą to potwierdzić w kolejnym meczu - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej trener Artur Skowronek, który pytani konkretnie o Błaszczykowskiego, odpowiedział: - Kuba znajdzie się w kadrze na mecz z Podbeskidziem. Ma się nadal dobrze, tak jak pozostali piłkarze, którzy są w procesie treningowym. Cieszę się, że nasz kapitan wraca do drużyny. To jest pod każdym względem ogromne wzmocnienie naszego zespołu.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~TS77
Straszny czas
Straszny czas! Wszystko do doopy!

61            -11
~~~Islander
No problem!
Damy rady! Przed tygodniem też było nieciekawie w związku z covidem ale wyszło pięknie! Dawać innym szanse i też sobie poradzą. Ważne żeby w głowach przeskoczyło!

74            -2
macio1906
covid
zdrowia trzeba życzyć wszystkim bo ciężkie czasy idą

43            -4
~~~Kibic
Covid
Kadra jest szeroka jest okazja dać szansę innym napewno będą chcieć się pokazać trenerowi z dobrej strony

31            -5
~~~Konkord88
Kolanowirus
W następnej przerwie letniej powinni sobie zrobić Korona-party wśród piłkarzy, niech siedzą na dupie 3 tygodnie i potem cały sezon bez zakłóceń. Jak będziemy się tak certolić z grupą zagrożoną w stopniu niemal zerowym, to do końca świata będziemy każdą kolejkę rozgrywać na trzy podejścia. Efekt będzie taki, że wszyscy przechorują na raty, a sezon skończymy za półtora roku.

25            -22
~~~Zatroskan y kibic
Opinia UEFA o virusie
Proszę, przeczytajcie : sport.pl Zakażeni zawodnicy zagrali za zgodą UEFA! "Po co w ogóle robimy testy?" Co jest grane? O co w końcu z ta ,, śmieszna .... ale panika" z tym virusem chodzi? Dlaczego nasz Sanepid, udaje bardziej świetego niż powinien. Już dawno zostało udowodnione, ze sam test pozytywny nie świadczy ani: o tym ze osoba napewno jest chora, nie świadczy o tym, ze ta osoba jest niebezpieczna dla otoczenia. UEFAjuz dawno wyciągnęła wnioski z opinii naukowców, ze aktualne testy wykażą virusa nawet u osoby, która kiedyś chorowała i w organizmie pozostał śladowy i nieaktywny odpad. Kto ma interes w tym by torpedować funkcjonowanie państw.?

39            -23
~~~poza mkrajem
Wioska ogólnoświatow
Pomimo przebywania za morska granicą ... Życzę wszystkim 12 zawodnikom zdrowia. Jak najszybciej i bez powikłań.

35            -3
~~~Name
Już ponad 10 zawodników nie może grać.
Teraz wypadł ze składu Lis i Sadlok. Powinniśmy zarazić wszystkich piłkarzy niestety, przełożyć mecze i potem już grać normalnie. Być może można zachorować na to powtórnie ale na pewno nie w krótkim czasie więc trzeba iść drogą Szczecina czy Sosnowca, gdzie nagle ogłosili po ponad 20 przypadków naraz i mają z głowy.

21            -22
~~~~~poza mkrajem
2 ~~Name
No to jest właśnie wioska ogólnoświatowa. Sam się ty 'małosolny" zaraź. I życz ci tygodnia na Covidowym w szpitalu w Grójcu. Może zrozumiesz jaki jesteś "niedokiszony" i z dolnej partii beczki.

20            -12