Sobota, 24 października 2020 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz ligowy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W porównaniu do wyjściowej "jedenastki" z naszego poprzedniego spotkania, przeciwko Stali Mielec, mam jedną zmianę. W miejsce nieobecnego w kadrze meczowej Mateusza Lisa grać będzie Michał Buchalik.

Wisła Kraków mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozpocznie w składzie:

Michał Buchalik - Dawid Szot, Michal Frydrych, Maciej Sadlok, Dawid Abramowicz - Yaw Yeboah, Vullnet Basha, Chuca, Patryk Plewka, Jean Carlos Silva - Felicio Brown Forbes.

Oto nasza ławka rezerwowych: Miłosz Jaskuła, Lukas Klemenz, Łukasz Burliga, Gieorgij Żukow, Daniel Hoyo-Kowalski, Jakub Błaszczykowski, David Niepsuj, Konrad Gruszkowski i Aleksander Buksa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

szczebelek
Przewiało ławkę xd
Pierwsza jedenastka z jedną zmianą, ale na ławce to jakiś wicher przeszedł jedyni bywalcy z poprzedniego tygodnia to Klemenz, Hoyo i Gruszkowski. W sumie to trzech prawych obrońców, dwóch stoperów, bramkarz, skrzydłowy, środkowy pomocnik i napastnik. Nie ma Lisa, Beqiraja, Maka czyżby kolejne "kontuzje"? Do tego dalej brakuje Savicia, Kuveljicia i Mehremicia.

11            -3
~~~Czeslaw Mroczek
Parodia meczu w pierwszej połowie
W pierwszej połowie na tych kopaczy nie można patrzeć. Wygląda na to że meczem w Mielcu, ktoś bardzo chciał ugotować Skowronka. Była to ustawka meczowa, lub poszły na to odpowiednie pieniądze.

3            -14