Sobota, 24 października 2020 r.

Dawid Szot: - Wreszcie jest pierwsze zwycięstwo na Reymonta

- Bardzo się cieszę, że tak dziś wyglądaliśmy. Bardzo fajne spotkanie z naszej strony, chociaż pierwsza połowa z lekką przewagą Podbeskidzia. Oni mieli dużo stałych fragmentów gry, dużo razy nas atakowali i dobrze, że Maciej Sadlok powalczył i był rzut karny. Dobrze, że strzeliliśmy tę bramkę - mówił po zwycięskim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, młody obrońca krakowskiej Wisły, Dawid Szot.

- Bardzo fajnie zagraliśmy w defensywie i naprawdę bardzo się cieszę z tych trzech punktów, bo wreszcie jest pierwsze zwycięstwo na Reymonta - dodał.

- Powiedzieliśmy sobie w przerwie w szatni, że to musi zdecydowanie lepiej wyglądać, że musimy jak najszybciej zapomnieć o tej pierwszej połowie. Fajnie, że zdobyliśmy bramkę na 1-0, bo w drugiej połowie grało się dzięki temu łatwiej. Powiedzieliśmy sobie dużo o tym, jak ma ta druga połowa wyglądać i fajnie, że wyszliśmy na nią tak, że ją odmieniliśmy, bo wyglądało to zdecydowanie lepiej - powiedział młody wiślak.


Źródło: Canal+ Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

macio1906
Szot
fajny mecz w Jego wykonaniu jeden z lepszych u Nas

55            -2
~~~Kibic20
Dawid
Bardzo mnie cieszy postawa i bardzo dobra gra tego młodego chłopaka. Super, że przy takim obrońcy jak Frydrych, może się jeszcze bardziej doświadczyć.. Brawo Dawid.

33            -1
~~~Kamyk1906
Dawid Szot ?
Ambitny, Waleczny, Poukładany, W sercu Wisła!! Duże Gratki dla Ciebie!!! Obyy tak Dalej!!

17            0