Czwartek, 29 października 2020 r.

Fatos Bećiraj powołany do reprezentacji

Fatos Bećiraj otrzymał powołanie na trzy listopadowe mecze reprezentacji Czarnogóry.

11 listopada zmierzy się ona w towarzyskim meczu w Podgoricy z Kazachstanem, a ponadto zagra dwa spotkania Ligi Narodów - 14 listopada w Baku z Azerbejdżanem oraz 17 listopada w Podgoricy z Cyprem.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Bary
Zdjęcie
Kto zrobił jemu zdjęcie na którym wygląda jak Jaś Fasola ?

33            -6
Anty Królewski
To tylko pokazuje jak beznadziejna jest Czarnogora
To tylko pokazuje jak słaba jest reprezentacja Czarnogóry. Zresztą liczby nie kłamią, wtopa z Luksemburgiem i zaledwie 3 pkt na 8 meczów rozegranych podczas eliminacji do ME 2021. Skoro taki drewniany Beciraj jest powoływany to aż strach pomyśleć jaka jest reszta zbieraniny z Czarnogóry, w której i tak wchodzi z lawki i niczego nie wnosi. Niestety tak to jest jak się sprowadza w większości piłkarski szrot, a tutaj będziemy się męczyć z Becirajem przez kolejne dwa lata, bo przecież nikt poważny tego kopacza nie będzie chciał sprowadzić.

29            -19
~~~Steven
Powołanie
Przecież on ma COVID-a. Zakłądają, że do 11.11 będzie zdrowy?

28            -4
~~~Kibic20
Powolanie
Może wreszcie szczęście mu dopisze, to wróci szczęśliwszy i mocniejszy. Ja ciągle jeszcze wierzę, że kiedyś odpali. Powodzenia, przede wszystkim ozdrowienia, żeby zdrowy pojechał i zdrowy wrócił.

36            -22
~~~Kibic20
Anty krolewski
Mnie nie interesuje Czarnogóra, jako drużyna, tylko Becieaj, żeby mu wreszcie szczęście dopisało i zaliczył dobre momenty. Jak drużyna słaba, to też, choćby się jeden wybił, nic nie wskórają. Jak u nas był dobry tylko Lewandowski, to też było ciężko. Nie oceniajmy innych drużyn, patrzmy na siebie.

22            -24
~~~Artur_190 6
Niech się młody ogrywa ;)
I wróci mocniejszy :D

21            -3
Maxi
Byłem za tym by przyszedł do nas.
Myślałem że to będzie świetny transfer bo CV nie oszukujmy się miał i ma niezłe a tu taki niewypał na razie jego występy bardziej przypominają występy jakiegoś parodysty a nie piłkarza ale jeszcze bym go nie skreślał chociaż nadzieja że wypali jest nikła

18            -9
~~~goal
~~~Bary
Bo na razie gra jak Jaś Fasola. Musi na poważnie zacząć dobrze grać i strzelać bramki, to i na poważne zdjęcie sobie zapracuje.

13            -4
~~~Tom123
Widać na zdjęciu
że nawet Fatos jest zdziwiony powołaniem

11            -3
~~~Leszek
To jest dobrej klasy zawodnik
z wieloma sukcesami w dorobku m.in.krol strzelcow ligi Chorwackiej,Czarnogory, kilkadziesiat wystepow w reprezentacji Czarnogory i kilkanascie goli,Gral w kilku znanych klubach, na pewno wkrotce pokaze swoja skutecznosc na razie w Wisle gral niewiele

9            -13