Piątek, 6 listopada 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Rakowem

W najbliższą niedzielę piłkarzy krakowskiej Wisły czeka kolejne spotkanie ligowe, tym razem z aktualnym liderem rozgrywek - Rakowem Częstochowa. Z powodu zapisów transferowych w meczu tym zagrać nie będzie mógł pozyskany niedawno z częstochowskiego klubu napastnik, Felicio Brown Forbes, co podczas tradycyjnej przedmeczowej konferencji prasowej potwierdził trener piłkarzy "Białej Gwiazdy" - Artur Skowronek.

Jednocześnie szkoleniowiec nie chciał - już ostatnio tradycyjnie - wypowiadać się o sytuacji kadrowej zespołu, na którą mocno mają wpływ m.in. problemy z zakażeniem wśród zawodników koronawirusem. Stąd też trener nie udzielił odpowiedzi pytany o możliwe absencje Yawa Yeboaha, Vullneta Bashy, Gieorgija Żukowa, czy Mateusza Lisa.

- Na szczęście nasza sytuacja wygląda coraz lepiej, choć wirus nas tak do końca nie opuszcza, ale jest zdecydowanie lepiej w kontekście poprzednich kolejek i poprzednich wyborów. Nasze pole manewru rośnie. Nie będziemy mogli skorzystać z Felicio, co potwierdzam, bo wszyscy to wiedzą - powiedział o sytuacji kadrowej trener.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


24    Komentarze:

~~~po co
po co
po co brać zawodnika, który nie może grać w meczach z powodu jakiś bzdurnych zapisów? Niech sie kisi w tym głupim Rakowie jam tam takie chore klauzule wymyślają.

103            -91
~~~Bartek
Sytuacja kadrowa
Jaki sens ma pisanie o sytuacji kadrowej po raz kolejny: "O sytuacji kadrowej trener nie chce mówić". Nic dalej nie wiemy. W innych klubach są jakoś informacje o sytuacji kadrowej.

50            -33
RomTSW
Pytanie do właścicieli, bo nie do trenera
Czy w obecnej sytuacji stać nas na długotrwałe odstawienie Kuveljicia z powodu jednego wyskoku?

64            -15
~~~Rachmistr z
@RomTSW
Co to za wyskok Kuveljicia ?

48            -3
~~~Do RomTSW
Nikola
Jaki wybryk masz na myśli? Nie słyszałem nic na ten temat. Podziel się swoją wiedzą. Słyszałem tylko że Skowronkowi nie po drodze z Nikola, ale nie wiedziałem że ten odwalił jakiś numer

38            -4
stary wiślak
Rom TSW!
Odstawienie,nie ma być związane z "obecną sytuacją",tylko wynikać z win popełnionych przez zawodnika. Inaczej by traciło sens.

20            -8
~~~Tomasz
Jaki wyskok zrobił Kuvejlic?
Co się dzieje z Boguskim? Ktokolwik widział ktokolwiek wie?

28            -16
~~~czy to żart ?
czy to żart ?
Po co wypychać "NEWS" który nic nie mówi ? Żart niesmaczny ze strony prowadzących portal? Jeśli trener nie ma nic do powiedzenia to nie róbmy z tego informacji dnia ! Tylko wkur. wia to człowieka, który chciałby coś wiedzieć o swoim Klubie.I proszę się nie dziwić że NIE WYKUPIĘ kolejnej cegiełki, programu meczowego - wirtualnie i NIE dofinansuje .... Jeśli olewa się mnie ciepłą strugą. Jeśli wiadomości z Klubu muszę szukać na jakimś obs. ranym zbuku od "podobno dobrze poinformowanego" użytkownika, w sieci od geszefciarza słuchać że udupili Kuveljicia, że znowu problem w bramce ... PANOWIE odpowiedzialni za Klub - parafrazując znane powiedzenie - INFORMACJA GŁUPCZE - tak zdobywa się pieniądze i głosy.

42            -25
~~~Name
nie to nie żart to normalne obecnie
Żaden klub ekstraklasy nie podaje informacji obecnie kto jest zdrowy kto nie, bo masz rację informacja głupcze, nikt nie chce ułatwiać życia przeciwnikowi, każdy chce mieć możliwość zaskoczenia składem. Naprawdę z punktu widzenia kibica informacja kto z piłkarzy nie jest zdolny do gry nie jest najważniejsza. Ale oczywiście znajdzie się taki sfochowany niby kibic, który napisze, że jak klub mu nie mówi kto jest zdolny do gry, to on nie będzie płacił na klub. No chyba że ten głupi twój post to kolejny ciąg prowokacji netowych pasiastych dam, którzy spinają się aby zasiać ferment wśród kibiców Wisły.

35            -18
~~~Roglic
Skowronkowi z wieloma nie po drodze
Odnosze wrazenie od dluzszego czasu, ze Skowronkowi nie lezy Mak, ze nie lezy mu Chuca (teraz gra tylko i wylacznie z PRZYMUSU i jak chlopak zasuwa), nie lezy mu Kuveljic. Nie zauwaza talentu Buksy itd itp. Moze zarzad sie temu przyjrzy dokladniej?

41            -14
~~~NO ~~name
ŻART
No mnie kibica interesuje, przedstawiona opinia NoName to typówka działacza ( czyżby Naszego Klubu ?). Po pierwsze - NIE MUSZĘ płacić na klub, ja chcę ŁASKAWIE dać Klubowi. W zamian oczekuję profesjonalizmu również w udzielaniu informacji. Tak wiem dla niektórych ( NoName ?)mogę te parę groszy wsadzić se w KOD. Ale z takich jak ja kasa jest - a jeszcze maja czelność mieć OCZEKIWANIA. Przez takich Marksistów-Leninistów daleko nam do profesjonalizmu o którym tyle słychać (?). A co do Szacownych przeciwników z drugiej strony (tej niewłaściwej oczywiście) błoń - tam nikt nie prosi o prolongatę płatności klubowych,więc więcej szacunku dla nich bo zeszmacasz tych którzy z nimi wygrywali. A bywało że przegrywali. No cóż, ale portal jest dla wszystkich . A co do wielkich tajemnic składu ... wystarczy na zbuku zapytać geszefciarza - on ci powie nawet jaką zawodnik ma temperaturę nie mówiąc o składzie jaki wystąpi ( no chyba że Trener sam nie ma pojęcia).

14            -27
RomTSW
@Rachmistrz
Nikola ponoć postawił się trenerowi, odmówił wykonania jakichś dodatkowych zajęć. Tylko, że było to już wiele tygodni temu. W tym czasie zagraliśmy już parę spotkań. Rozumiem odstawić zawodnika na max 2-3 mecze za karę, ale to co się teraz odstawia to kpina.

20            -4
~~~Zuza
stary wiślaku, piszesz, jakbyś coś wiedział
To może pochwal się swoją wiedzą, a nie bądź papugą. Nasz wiedzę to napisz, ale nie napiszesz bo jej nie masz. Kuveljić, jest poza twoim zasięgiem, ale tutaj go podsmarowywujesz, kto wie może nawet niesłusznie.

17            -3
stary wiślak
~~~ NO~~name!
Możesz powstrzymać swoje ideologiczno-polityczne wtręty na forum klubu? Było by to stosowne i nie zaśmiecało by tekstów.

12            -15
stary wiślak
Oj! ~~Zuza!
Czy trzeba coś wiedzieć,by polemizować z tezą,że sytuacja kadrowa,ma mieć wpływ na zmianę decyzji ,nie związanej tylko z formą sportową? Jeśli gościa nie ma w składzie, bo jest aktualnie za słaby,to temat jest poza dyskusją. Ale jeśli,ktoś pisze,ze " w aktualnej sytuacji kadrowej" to jak to rozumieć? Że sytuacja kadrowa ma wymuszać decyzje o wstawianiu zawodnika karnie odsuniętego? Jeśli odsunięcie nie jest karne,to tematu nie ma.

7            -15
~~~goal
Nie wiem, czy ta notoryczna (dez) informacja o sytuaci kadrowej ...
... to inicjatywa trenera, czy władz klubu, ale jest to niepoważne i najbardziej to wkurza kibiców. Do tego ta cotygodniowe kalka: "jesteśmy przygotowani na przeciwnika". A potem wszystkie bramki tracimy po stałych fragmentach gry.

10            -8
~~~Zuza
stary wiślak
Jeżeli nie wiesz co dzieje się z Kuveljicem, to o czym piszesz? Jeżeli piszesz, że odsunięcie jest karne, to podaj źródło informacji lub wklej. Jeżeli potrafisz to bądź konsekwentny a nie pisz to za innymi - papuga ?

18            -3
~~~Nick
Brown Forbes
Brown Forbes poleciał wczoraj do Eindhoven

9            -2
~~~Name
stary wislak i żart jesteście nieśmiesznym żartem
Stary wiślak już Ci tu chyba ludzie napisali co o Tobie sądzą, nie wiem gdzie widzisz polityczno - ideologiczne wstawki w tym że żaden, podkreślam żaden klub w ekstraklapie nie udziela informacji obecnie o niezdolnych do gry. A żart, Ty możesz łaskawie zrobić wszystko, nawet kupić sobie karnet na drugą stronę błoń. I może to być dla Ciebie ciężka obraza ale nikt specjalnie dla Ciebie nie zmieni zwyczajów i nie zacznie prowadzić polityki informacyjnej specjalnie dla netowego napinacza. Ja byłem kibicem, kiedy Wisła była w pierwszej lidze i kiedy nie było portali internetowych. I jeśli klub uznaje że nie będzie informował o sytuacji kadrowej to to szanuję. A ty nie musisz. Tylko że Probierz też Cię oleje, ale powodzenia.

7            -2
stary wiślak
Zuza!
Czy ja napisałem,ze odsuniecie jest karne? Napisałem tylko,ze jeśli jest karne,to nie powinno być zależne od sytuacji kadrowej,bo kara to kara. Natomiast,jeśli zawodnika nie ma w kadrze,bo trener uznaje jego formę sportową za niewystarczającą,czy mamy do czynienia z przyczynami zdrowotnymi,to sprawa nie jest dyskusyjna wcale. Ja tylko napisałem,ze jeśli brak zawodnika w składzie ma charakter dyscyplinarny,to sytuacja kadrowa ma sie nie liczyć. Tyle i tylko tyle.Nie napisałem przecież,ze na 100% kwestia jest dyscyplinarna!

3            -7
stary wiślak
~~~Name!
Przeczytaj sobie, pierwsze kilka zdań swojego poprzedniego tekstu i sam oceń czy tam nic politycznego nie ma. A co do tego,co sądzą o mnie jacyś ludzie? Niech sądzą,co chcą. Ja piszę szczerze i wyrażam swoje zdanie,a nie dla poklasku publiki. Nie sądzą co chcą.

2            -7
~~~Tw Bolek
Stary Wiślak
Mimo nieukrywanej niechęci do Twojej osoby muszę wziąć Cie w obronę bo bardziej wkurza mnie na tym forum brak logicznego myślenia przez zdecydowaną większość!

1            -6
stary wiślak
~~~TW bolek!
Ja nic nie mam do ciebie i nie wymagam od nikogo lubienia mnie,zgadzania się ze mną. Mam tylko jedną do ciebie pretensję,ze mnie ochrzciłeś kiedyś komuchem,co jest nieprawdą i dla mnie obelgą,ale to nie jest tematem i zostawmy to. A co do tego, co dziś, to przecież ja tylko napisałem,że kara dyscyplinarna dla zawodnika nie ma zależeć od sytuacji kadrowej,a nie napisałem,że koniecznie to ma miejsce. Przy tej okazji nasuwa się pytanie o Boguskiego,bo jeśli nie mieści się w składzie meczowym,ze względu na słabą formę,chorobę czy kontuzję,to nie ma sprawy,a jeśli nie?

3            -6
~~~Tw Bolek
Stary Wiślak
Nie musisz od nikogo nic wymagać żeby ktoś stwierdził ewidentny brak myślenia u twoich adwersarzy w tym przypadku.Sam miałem wielokrotnie tutaj do czynienia z ludźmi którzy nie wiedzieli nawet o czym chcą rozmawiać. Co do sytuacji o której wspomniałeś to niestety nie przeproszę bo musisz uwierzyć że jest wielu ludzi którzy w tamtych czasach stali po innej stronie barykady ale teraz wyraźnie zatracili z tamtego okresu wszystko i stoją w jednym szeregu z dawnymi przeciwnikami.

0            0