Niedziela, 8 listopada 2020 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Rakowem Częstochowa

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz ligowy z Rakowem Częstochowa. W wyniku zapisów transferowych w kadrze meczowej brakuje dziś Felicio Brown Forbesa, a poza nim w podstawowej jedenastce Wisły nie zobaczymy obecnych ostatnio - Michała Buchalika, Yawa Yeboaha, Gieorgija Żukowa oraz Patryka Plewki.

Wisła Kraków mecz z Rakowem Częstochowa rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - David Niepsuj, Michal Frydrych, Maciej Sadlok, Dawid Abramowicz - Jakub Błaszczykowski, Nikola Kuveljić, Dawid Szot, Chuca, Stefan Savić - Jean Carlos Silva.

Oto nasza ławka rezerwowych: Michał Buchalik, Adi Mehremić, Łukasz Burliga, Rafał Boguski, Fatos Bećiraj, Daniel Hoyo-Kowalski, Konrad Gruszkowski i Aleksander Buksa.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Robert
Mecz
Jazda po 3 punkty

18            -3
~~~Hmm
JAZDA JAZDA JAZDA
Co z Makiem?

22            -2
~~~GiGi TSW
?
Znowu Sadlok ?! ? Czy ja się nie doczekam, aby obok Michal'a Frydrycha za środku obrony zagrał Adi Mehremić ?! Przecież ten Sadlok to jak Klemenz, jak czegoś nie zepsuje podczas gry to jest chory !

18            -6
~~~Tomasz
Boguś wrócił
Nie ma Maka i trochę mały ruch w środku. Zawsze był największy manewr w.seodu pola, a Tera jest bieda, ale mam przeczucie, że będzie ciężkawe, ale zwycięską dziś walka i 3 punkty dla nas. Jak długo na Wawelu...JJJBG!

11            -2
~~~Slafkoo
Skład
Zastanawiam się dlaczego nie ma Yeboaha, nic by dziwnego w tym nie było gdyby nie to, że dostal właśnie powołanie na Reprezentacje wiec chory na Covid nie powinien być Co do składu to chyba najlepszy z możliwych na chwile obecna aczkolwiek Buksa na 9 , Carlos jest dobry ale na skrzydle

15            -3
hobiz
Do Roberta
Z tym trenerem to możemy tylko pomarzyć . Przerąbane . Będziemy mieć kupę szczęścia , jak zremisujemy

11            -3