Niedziela, 8 listopada 2020 r.

Maciej Sadlok: - Na wyjeździe u lidera ten remis trzeba szanować

- Druga połowa zdecydowanie należała do Rakowa, na szczęście dla nas bramka nie wpadła. Przetrzymaliśmy ten napór i szkoda, że w pierwszej połowie nie udało nam się nic strzelić, bo być może wywieźlibyśmy trzy punkty - mówił po bezbramkowo zremisowanym spotkaniu z Rakowem Częstochowa, obrońca krakowskiej Wisły, Maciej Sadlok.

Potyczka wiślaków z aktualnym liderem ligi toczyła się w dość gęstej mgle i Sadlok został zapytany o warunki, które panowały na murawie.

- Na pewno grało się inaczej, niż normalnie, nie da się ukryć, bo ta mgła była dość duża. W pierwszej połowie potrafiliśmy fajnie grać i to widowisko było lepsze, bo dwie strony - z boiskowego odczucia - grały dobrze. W drugiej połowie mecz był już bardziej "waleczny". Dużo było fauli i gorszy dla oka - przyznał obrońca.

- Raków jest liderem i praktycznie w każdym meczu strzela bramkę. Dziś im się to nie udało, więc cieszymy się z tego wyniku, choć jechaliśmy tutaj tylko i wyłącznie po zwycięstwo. I tylko to się liczyło. Na wyjeździe u lidera ten remis trzeba jednak szanować - powiedział Sadlok.

- Myślę, że teraz ta przerwa na kadrę jest dla nas korzystna, bo kilku zawodników wróci do zespołu, będzie większa rywalizacja, pełna kadra i będziemy mocniejsi. Ta przerwa pozwoli nam na pracę i na to, żeby wszyscy wrócili zdrowi - zakończył wiślak.


Źródło: Canal+ Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~sympatyk
pytanie do historyków futbolu
Maciek chetnie i często podchodzi do wolnych,wie ktos kiedy ostatnio strzelił bramke ?

46            -22
~~~Komar
Do ~~~sympatyk
Nie tak dawno kolego, żeby nie pamiętać. Z ŁKS w Łodzi w ostatnim meczu w roku 2019, piękna bramka w wygranym 4:2 meczu.

41            -6
~~~Uu
Do sympatyk
Sadlok ostatnio strzelił gola z ŁKS-EM Łódź

21            -3