Poniedziałek, 9 listopada 2020 r.

Niepodległościowa akcja krwiodawstwa

Nikomu chyba nie trzeba uświadamiać, że pandemia spowodowała znaczne ograniczenie liczby osób zgłaszających się do stacji krwiodawstwa. Podobnie jak nikogo nie trzeba przekonywać, jakie znaczenie ma ten najcenniejszy lek, ilu potrzebującym codziennie ratuje zdrowie, często życie. Dlatego też KHDK PCK Wisła Kraków wraz z Fundacją "Kibicujemy Życiu", jak co roku w dniu Narodowego Święta Niepodległości, organizują akcję honorowego krwiodawstwa.

Wiślaccy krwiodawcy nigdy nie zawodzili i gremialnie zjawiali się na tego typu przedsięwzięciach. Wierzymy mocno, że tak będzie i tym razem.

Zapraszając Was zatem, Drodzy Krwiodawcy, do niesienia swojej pomocy, prosimy oczywiście o szczególne zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo w trakcie akcji.

Zespół Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, jak zwykle w specjalistycznym autokarze, będzie oczekiwać na Was na parkingu TS Wisła przy ulicy Reymonta 22 w godzinach 12:30-15:00. A zatem do zobaczenia 11 listopada.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~17wojowni k
Godziny
Na stronie rckik.krakow.pl są podane godziny 10-15. Która wersja jest prawdziwa?

5            -1
osjan
do 17 wojownika
Właściwie obie wersje mają uzasadnienie. O godzinie 10 spodziewamy się ok. 30 osobowej grupy żołnierzy i aby uniknąć nadmiernego zgrupowania chętnych postanowiliśmy zaprosić "naszych" krwiodawców na 12.30.

10            0
QBA993
Kolejna akcja
Czy będzie jeszcze akcja krwiodawstwa na Wiśle w tym roku? Nie mogę dzisiaj się pojawić. (Byłem 17 maja i było super)

5            0
osjan
do QUBA993
Kolejną akcję Krwiodawstwa KHDK Wisła Kraków planuje przeprowadzić 10 stycznia 2021 przy okazji 29.Finału WOŚP, a miejsce zostanie podane komunikacie.

0            0