Piątek, 13 listopada 2020 r.

Daniel Hoyo-Kowalski na dłużej w Wiśle

Daniel Hoyo-Kowalski podpisał nową umowę z krakowską Wisłą. Nasz wychowanek parafował kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Urodzony w Barcelonie zawodnik związany jest z "Białą Gwiazdą" od 2010 roku, występując wcześniej w młodzieżowych drużynach hiszpańskiego CE Europa.

W pierwszej drużynie Wisły Kraków Hoyo-Kowalski zadebiutował 25 kwietnia 2019 roku, w spotkaniu ligowym z Zagłębiem Sosnowiec (1-2). Miał wtedy zaledwie 15 lat, 9 miesięcy i 13 dni. Jest więc najmłodszym debiutantem w historii klubu.

Dodajmy, że od tego momentu wystąpił w siedmiu meczach "Białej Gwiazdy".


Źródło: Wisła Kraków SA, własne

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~OLD KIBIC
Daniel jest przyszłością Wisly
Powinien dostawać więcej szans do gry, choćby z Michałem Frydrychem, od którego może się wiele nauczyć. Tak kiedyś Marcelo podglądał Głowackiego i zalicza fajna przygodę z piłką grając w dobrych klubach. Daniel musi grać z mocnymi, wtedy się rozwinie i nie będzie stał w miejscu.

95            -31
Kosmaty
I brawo. Ostatnio jest o nim znacznie ciszej, ale nie mam żadnych wątpliwości co do Jego talentu.
Mam nadzieję, że przy Frydrychu dużo się nauczy i za jakiś czas wskoczy do gry w lidze.

54            -14
~~~Zatroskan y kibic
Daniel Hoyo-Kowalski
To, ze Daniel podpisał nowy kontrakt to bardzo mnie cieszy , bo z uwaga śledzę" naszych Młodych" i Ich rozwój. Mam takie pytanie- jak najbardziej zasadne : czy nasz ,, trenerów" wue, ze nasz klub : Wisła Kraków ma zgłoszonego do gry zawodnika D. Hoyo- Kowalskiego? Bo jak dotąd to trudno uwierzyć w to, ze p Skowronek ogarnia to , kto jest zawodnikiem naszego klubu, trudno uwierzyć ze p Skowronek zdaje sobie sprawę, ze ten sezon ,, spadł nam z Nieba" i spokojnie mamy szanse ogrania kilku Młodych chłopców. M inn Daniela, Olka i innych. Spada jeden zespół i nam to nie powinno grozić. A co robi trener? Ano daje Olkowi nieraz 2-5 minut gry, zapomniał ze w klubie jest Hoyo-Kowalski. Pan Skowronek po prostu żyje w swoim świecie. Był np mecz ze Stała Mielec - wysoki wynik na nasza korzyść. Aż się prosiło by dostał Daniel okazje gry przy ,, profesorze Frydrychu". Każdy logicznie i długofalowo trener tak by postąpił. Ale nie ,, trenerkom" Wisły. O co tak naprawdę chodzi w tej dyskryminacji naszych Młodych zawodników. Czy to nakaz ,, z góry" czy tylko" widzimisie" trenera? Potrafi ktoś to logicznie wyjaśnić?

45            -45
Maxi
Nie stawiamy na młodych to błąd .
I nie mówię tu tylko o Danielu ale co z Olkiem Buksą . Nie zarobimy na graczu który nie gra .

36            -31
~~~Bebetto
To prawda, że grając przeciwko mocniejszym, podnosisz kwalifikace
Obok Daniela, powinien często grać Szot ( i gra ), Buksa ( w formie), i inni uzdolnieni młodzi piłkarze. Raczej mistrzostwo i puchary nam nie grożą, a także spadek, więc teraz jest dobra okazja wprowadzać, testować i dawać szanse młodym, niech się ogrywają i nabierają doświadczenia, które za rok może dwa będzie procentować. Jeśli nie teraz to kiedy ? Oczywiście trzeba zachować proporcje i nie tylko młodzi, bo starsi są doświadczeni, ale niech młodzież która chce coś osiągnąć udowadnia swoją przydatność. Przecież tak jest w innych klubach i przyszłym zyskiem sprzedaży klub się wzbogaca.

33            -23
~~~Gandalf White Pride
Hoyo
#HoyoNaBojo

16            -9
~~~Kibic Wierzbica
Akcje
Witam załogę, dostał już ktoś akcje kupione na wiosnę ?

13            -16
~~~Kibic
Akcje
Ja nie dostałem. Słuch o nich zaginął

1            -3
~~~Bartek
Akcje
Prawie zapomniałem o akcjach. Może trzeba się przypomnieć? Organizacyjnie dalej leżymy tylko PR lepszy jak widać.

1            -1