Czwartek, 19 listopada 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Wartą

Po ostatniej już w tym roku przerwie na mecze reprezentacyjne na ligowe boiska wracają piłkarze Ekstraklasy. Ostatnie dwa tygodnie w zespole Wisły to był czas na powroty zawodników, którzy mieli problemy zdrowotne i jak przyznał podczas tradycyjnej przedmeczowej konferencji prasowej trener Artur Skowronek - okres ten został w Wiśle dobrze przepracowany.

- Przez te dwa tygodnie mogliśmy naprawdę dobrze popracować. Prawie ze wszystkimi piłkarzami. Niektórzy mieli potrzebę, żeby pracować indywidualnie, ale są w treningu i mamy jeszcze dwa treningi przed najbliższym spotkaniem i mam nadzieję, że to pozwoli, żeby ze stuprocentowej naszej kadry meczowej wybrać dwudziestkę - powiedział o sytuacji kadrowej zespołu "Białej Gwiazdy" trener.

Do zespołu wrócili ze swoich zagranicznych wojaży reprezentacyjnych Felicio Brown Forbes oraz Fatos Bećiraj, którzy są już do dyspozycji szkoleniowca.

- Felicio wrócił do nas wczoraj. Pracował dobrze, na wysokiej intensywności z całą drużyną. Fatos dołączy do nas dzisiaj. Mamy o nich raporty ze sztabów szkoleniowych ich kadr narodowych i wszystko jest fajnie zmonitorowane - że jest w porządku i mogą być brani bardzo mocno pod uwagę, jeśli myślimy o składzie na mecz z Wartą Poznań - dodał Skowronek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Gizmo 12
Czy będą czarne opaski na koszulkach Wisły Kraków
Czy będą czarne opaski na koszulkach Wisły Kraków i czy będzie jedno wolne miejce na część Adama musiała

95            -3
~~~Konkord88
@Gizmo12
Na którą część Adama Musiała ?

26            -52
~~~matbzdy
A co
Co z Yeboahem??

53            -5
~~~Kibic20
Przed meczem
Yeboah wczoraj trenował są zdjęcia z treningu

41            -2
~~~Pyt
Dalej kontuzja?
Co z kuba?

6            -1