Piątek, 20 listopada 2020 r.

Marcin Wasilewski zakończył karierę

Jak na łamach serwisów społecznościowych podała Wisła Kraków - Marcin Wasilewski postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę.

W latach 2017-2020 dla "Białej Gwiazdy", która była tym samym ostatnim klubem popularnego "Wasyla", zagrał w 60 meczach, strzelając jednego gola - ale jakże cennego, bo w wygranym 4-1 meczu derbowym.

Dziękujemy za wszystko!


Źródło: Wisła Kraków SA, własne

 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

olszaI
Marcin...
dzięki za wszystko. Powodzenia w dalszym życiu :)

93            -2
~~~BjelaChor wacja
SZACUNEK Wasyl!!
Wiecej niz sportowiec! DZIEKUJEMY za bycie czescia Wisly w najtrudniejszych momentach! Mecz pozegnalny jakis na R22?

77            -2
~~~Roch Kowalski
Wszystkiego dobrego
Powodzenia Marcin. Cieszę się, że zakończyłeś karierę na swoich warunkach, a nie zrobił tego rzeźnik Witsel.

72            -4
~~~Rozpierdu cha2020
Wasyl Szacun!
Dzieki Wasyl że nie zostawiłeś Wisły w trudnym momencie.. i nie stawiałeś jej warunków płacowych! Jestes człowiekiem honorowym i niezniszczalnym. Na pewno nietuzinkowym i charakternym jak mało który kopacz w kraju. Zasłużyleś na miano legendarnego polskiego piłkarza ale wzbraniałbym się przed mówieniem o Wasylu Legenda Wisły... bo te 60 występów na koniec kariery ma się nijak do naszych Legend. Ale mimo to jesteś Wasyl wielki i chwala Ci za serducho jakie w naszym klubie zostawiałeś! Dzięki Marcin ?

73            -4
~~~Marcin12
Marcin Wasilewski zakończył karierę
Panie Marcinie naucz pan naszych obrońców jak grać tak twardo bo takiego nauczyciela nam w Wiśle Kraków brakuje nie ma kto tych naszych młodych wilczków nauczyć

50            -3
~~~WisłaNaZa wsze
Wasyl
Wszędzie gdzie był zasłużył na szacunek i pamięć. Będą pamiętali go kibice Anderlechtu, Leicester i Wisły Kraków. Wasyl może spokojnie usiąść przy kominku z myślą, że zrobił co mógł.

60            -4
~~~Mistrzowi e
Wasyl Głowa
Ech ostatni wielcy mohikanie schodzą z boiska najpierw Głowa, teraz Wasyl i od kogo te dzieciaki nie licząc Kuby mają się uczyć? Wasyl prawdziwy wojownik z stali ,serce do gry i poprostu równy chłop.

35            -2
~~~Yarema
Wasyl Wielki
Szacunek. Pan Pilkarz. Wisla na zawsze

24            -4
~~~OLD KIBIC
Marcin to taki gość co powinien szkolić innych
sczególbie zaawansowanych piłkarzy pukających do gry w ekstraklapie. Jego rady co do gry w obronie powinny być kanonem, aby inni się uczyli. Wasyl powodzenia w dalszym życiu, oraz uczenia młodych walki w obronie.

23            -3
~~~krizzz
Więcej niż piłkarz
Piłkarze przychodzą i odchodzą, ale Ty jesteś kimś więcej. Jesteś Panem Piłkarzem i wzorem dla wielu z nas. 60 meczy u nas to mało ale ja i tak kłaniam się nisko. Panie Jarosławie i Dawidzie, zróbcie co możecie aby Marcin został w klubie. Jak nauczy młodszych 50% swojej waleczności to wszyscy na tym wygramy. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego we wszystkim co robisz.

24            -4
~~~Misioł
Człowiek z charakterem, dzięki któremu
zaszedł znacznie dalej, niż wynikałoby to z samego talentu. Życzę takiego charakteru wszystkim młodym talentom naszej piłki... Jakoś tak mi się Wojtkowski przypomniał, ale to nie związane z tematem ;)

18            -4
~~~Guruli76
Wasyl szacun
Pilkarz obronca jakich malo praktycznie juz takich walczakow nie ma.Talentu pilkarskiego az takiego nie mial ale swoja zacietoscia walecxnoscia i walka zaszedl naprawde daleko zostal Mistrzel z Lisami a u nas zakonczyl kariere.Powodzenia.

15            -5
~~~WNB
Wasyl
Szacun za całą karierę i dzięki za bycie czeęścią Wiślackiej rodziny. Teraz zostań trenerem naszych obrońców.

0            -3