Sobota, 12 grudnia 2020 r.

Pierwsza bramka Marcina Grabowskiego dla Bruk-Betu Termaliki

Były obrońca krakowskiej Wisły, Marcin Grabowski, zdobył pierwszą bramkę dla swojego aktualnego zespołu, którym jest Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Były zawodnik "Białej Gwiazdy" wpisał się na listę strzelców w spotkaniu ligowym "Słoni" ze Stomilem Olsztyn.

Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-4 (0-3)

0-1 Roman Gergel (14.)
0-2 Roman Gergel (16.)
0-3 Marcin Grabowski (31.)
1-3 Wiktor Biedrzycki (64. k.)
1-4 Roman Gergel (80.)

Grabowski zagrał w tym meczu pełne 90 minut, a podobny wymiar czasu zaliczył też na swoim koncie wypożyczony z Wisły do Stomilu obrońca - Serafin Szota.

Przypomnijmy, że w barwach "Białej Gwiazdy" Grabowski debiutował 25 sierpnia 2018 roku, w spotkaniu z Górnikiem Zabrze (3-0). Łącznie dla pierwszej drużyny Wisły Kraków zagrał w dwunastu meczach, w tym w dziesięciu w Ekstraklasie. Z naszym klubem rozstał się w styczniu bieżącego roku, trafiając do Niecieczy najpierw na zasadzie wypożyczenia, a następnie został już w tym klubie po niekorzystnym dla Wisły rozstrzygnięciu odwoławczym, a dotyczącym kontraktu zawodnika, do Piłkarskiego Sądu Polubownego.

Warto też wspomnieć, że Grabowski już wkrótce ponownie może zagrać w Ekstraklasie. Po 17. rozegranych meczach ekipa z Niecieczy ma już bowiem 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli I ligi ŁKS-em oraz 11 więcej od aktualnie trzeciego Górnika Łęczna.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Tabaluga
Yyy
Może mi ktoś wyjaśni jak to z nim jest? Słyszałem w czerwcu czy lipcu że jest naszym zawodnikiem i wraca z wypożyczenia, że nowy kontrakt z Bruk betem jest nieważny. Oczywiście potem cisza i nadal gra dla Słoni. Ktoś coś wie?

2            -12
szczebelek
Dajmy se spokój z nim...
Za to jak się pożegnał, to powinniśmy o nim zapomnieć....

42            -2
~~~arkan
po co
po co pisać o kimś takim jak ten "pan" był nie ma go smród pozostał połamania nóg jemu i rasialdo

36            -2
~~~Mateusz. M.
Mini co z tego?
A co mnie obchodzi Grabowski i jego gra w Termalica? To już nie nasz piłkarz i koniec. To była kolejna klapa w sposobie zarządzania młodymi piłkarzami i tyle. Koniec tematu. Ważniejsze jest to jak radzą sobie zawodnicy wypożyczeni, o których wiadomo, że coś w przyszłości może być.

26            -1
~~~goal
Niestety, jest to wyrzut sumienia nowych władz.
Nie powtórzcie więcej takiego numeru.

4            -3
~~~LEONIDAS O' RODOS
Zlodzieje z Niecieczy + judasz GRabowski
Przestanmy o takich elementach wspominac na naszych stronach. Inna sprawa, ze zawodnik byl niezly, no ale to jak Stolar promowal mlodych...

6            -5
~~~Name
A kogo to?????
Piszcie co u Lloncha, Marcelo czy Brleka a nie o kopaczach którzy nawet dobrego meczu w Wiśle nie zagrali. Chciał grać gdzie indziej, jego problem. Jedyne z czego go pamiętam to z beznadziejnego meczu przeciw amice. I wystarczy. Niezależnie co z niego potem wyrośnie.

3            -2
~~~Aha ha
Yyy
A może śmieszne działacze nieudolne lajkoniku nie wiedziały że się Marcinowi kontrakt kończy młody perspektywiczny lewy obrońca

1            0
~~~Kibicka
Xxx
Grabowski zapowiada się na super zawodnika i koniec.

1            -1