Niedziela, 13 grudnia 2020 r.

Pierwsza bramka Alona Turgemana po powrocie do Austrii Wiedeń

Były napastnik krakowskiej Wisły - Alon Turgeman - zdobył swoją pierwszą bramkę po powrocie do Austrii Wiedeń, z której był w poprzednim sezonie do naszego klubu wypożyczony. Napastnik wpisał się na listę strzelców w przegranym 2-3 spotkaniu z Wolfsberger AC.

Wolfsberger AC - Austria Wiedeń 3-2 (1-1)

0-1 Alon Turgeman (1.)
1-1 Dejan Joveljić (17.)
2-1 Eliel Peretz (69.)
2-2 Christoph Monschein (71.)
3-2 Michael Liendl (90. k.)

Turgeman grał w tym meczu do 65. minuty, kiedy to został zmieniony.

Warto dodać, że po rozstaniu z Wisłą Izraelczyk pauzował z powodu kontuzji aż do 22 listopada. Od tego czasu zagrał w zaledwie trzech spotkaniach, w tym dopiero w wyżej wymienionym - w wyjściowym składzie zespołu z Wiednia.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Pinokio Wisła
A Trzeba było Diabła
Wziąść podłączyć i wczorAJ z dużym prawdopodobieństwem 3pkt zostały by przy R22

45            -4
~~~Ona
Zarzadzie powalcz
O niego. Zna juz lige a my znqmy jego umiejetnosci. Nie ma co eksperymentowac.

60            -6
~~~OLD KIBIC
Może warto ponownie zainteresować się Alonem
Nasi napastnicy zawodzą. Austria Wiedeń ma spore problemy finansowe i nie płaci rytmicznie. Myślę, że Alon dałby radę w Wiśle.

73            -4
~~~Kibic20
Alon
Na pewno by do nas przyszedł, a może byłaby szansa bez odstępnego. Było by super. Może zarząd się nim zainteresuje.

48            -6
Arakos
Alon
Wiadomo że napastnik który zapewnia wykorzystywanie sytuacji, tylko bardzo szklany. Ostatni rok Wisła + Austria dłużej leczeniu niż na boisku :/ Potrzebny jest nowy strzelec na pewno, ale trzeba przemyśleć wybór

39            -3
~~~Mateusz. M.
To już po ptakach
Sam też żałuję, że nie ma go z nami ale parę uwag: 1. Przez bardzo długi czas był kontuzjowany i dopiero pod koniec listopada wrócił do gry. My potrzebowaliśmy napastnika od razu gotowego do gry. 2. Nowy trener ma swoją wizję i podejrzewam, że będzie chciał mieć głos w sprawie transferów do klubu. Nie dziwi mnie to, zwłaszcza, że widzi kogo nasciągali nasi włodarze. Poza tym, jak będzie decydował o tym to odpowiedzialność będzie po jego stronie. Wisełka nie ma pionu sportowego i tu jest problem. Z kasą też trzeba będzie się liczyć. 3. I najpierw trzeba będzie przewietrzyć szatnie i zejść z kontraktów. Może uda się kogoś sprzedać za grosze lub rozwiązać kontrakty. Do wylotu na już według mnie są: Silva, Chuka, Beqiraj, Mak, Buchalik (potrzeba lepszego bramkarza od którego Lis będzie się uczył), Burliga, Janicki (bo chyba jeszcze jest w kadrze). Duuuuzo pracy przed Wisełka i nie tylko na murawie.

37            -8
~~~Waldek
Zgadzam
Się z Mateuszem M. Szatnia Wisły jest do przewietrzenia. Mam nadzieję że klub pozbedzie się osób, którzy nie są w stanie pomóc drużynie. Moim zdaniem do nich należy Niepsuj, Mak, Chuka, Silva, Begiraj, Burliga. Zgadzam się również z tym że napastnik dobry i zdrowy pptrzebny od zaraz. Hyballa przygotuję dobrze drużynę w styczniu z nowymi przydatnymi zawodnikami a będzie OK.

20            -6
Thoren
trzeba zejśc z kontraktów to pewne
Zgadzam się z przedmówcami. Trzeba też szukać innego naiwnego na Forbsa. Najlepiej po meczu w którym jako tako się pokaże. Klub powinien przede wszystkim ogarnąć jakiegoś dyrektora sportowego lub scouta. Każdy widzi jak to wygląda...

7            -3
~~~OLD KIBIC
~~~ Mateusz M. I Waldek
Mam podobne zdanie. Zamiast trzymać zawodników,którzy nie są przydatni i biorą kasę, to lepiej, w ich miejsce zatrudnic nowych, którzy będą walczyć o klub i zaistnieć z powodzeniem w klubie. Szatnia powinna być przewietrzona. Mają grać i walczyć a nie siedzieć na ławie i brać kasę !

15            -3