Sobota, 19 grudnia 2020 r.

Łukasz Burliga: - Staramy się grać agresywnie

- W bardzo wielu sytuacjach pomógł nam Mateusz Lis. My też staraliśmy się robić z tyłu to co do nas należy, ale cały zespół musi dobrze bronić, bo taka też jest filozofia trenera Petera Hyballi, żeby cały czas być agresywnym na boisku, nie dawać przeciwnikowi czasu i myślę, że to zaczyna coraz lepiej funkcjonować - mówił po zwycięstwie nad Lechem nasz obrońca, Łukasz Burliga.

- Z trenerem Hyballą pracujemy bardzo ciężko, docieramy się. Jest on bardzo wymagający, ale staramy się dawać z siebie wszystko. Żeby jednak w pełni grać tak intensywnie jak chce Peter Hyballa, to potrzebujemy całych przygotowań i dopiero wtedy będzie można powiedzieć czy Wisła Kraków potrafi grać tak jak Peter Hyballa chce. Na razie myślę, że jest to tego taka namiastka - dodał wiślak.

- Staramy się grać agresywnie, aby narzucać swoje warunki przeciwnikowi. Nie ma tak, że się cofamy. Peter Hyballa preferuje intensywny styl i myślę, że to widać i przynosi to efekty - zakończył Burliga.


Źródło: TVP Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~OLD KUBIC
Dobre podsumowanie.
Teraz nic nie ma lekko. Wszystko w Waszych nogach i głowach. Taka jest nowoczesną piłka, a nie stereotypy trenerów z naszego kraju. Chcesz sukces to walcz. Takie są reguły.

48            -3
GrzegorzS
Dobry mecz
wiele wygranych pojedynków, dobre trzymanie piłki spokój asekuracja. Ciężki trening w przypadku tego zawodnika to lepsza forma.

32            -4
~~~zwierzyni ecki
...............
Tak Łukasz świete słowa ...bo taka jest filozofia Petera Hyballi praca praca i jeszcze raz praca ,jak tak przepracujecie zime to na wiosne wciągniecie tą lige nosem..

23            -2
~~~SMOK
Dobrze Bury prawi
Trzeba jeszcze sporo ten pressing doszkolić bo wczoraj był jeszcze mało zorganizowany i chaotyczny

4            -3