Sobota, 19 grudnia 2020 r.

Mateusz Lis: - Jestem mega zadowolony

- Cieszę się, że mogłem w tym meczu pomóc zespołowi. Wygraliśmy nie wiem, czy nie najważniejszy mecz, nie pamiętam od kiedy, bo te punkty były nam strasznie potrzebne. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że musimy ten mecz wygrać, że nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów i pozostanie w dole tabeli. Wyszarpaliśmy to zwycięstwo, strzeliliśmy bramkę, a wcześniej przetrzymaliśmy ciężkie momenty, bo Lech napierał. Jestem mega zadowolony - mówił po zwycięstwie w Poznaniu, bramkarz krakowskiej Wisły, Mateusz Lis.

- Był dodatkowo smaczek - powiedział Lis, któremu przypomniano, że w przeszłości reprezentował barwy poznańskiego klubu. - Moja narzeczona jest z Poznania, wszyscy oglądali i dziś byli za Wisłą Kraków. To zwycięstwo też dla mojej rodziny, dla narzeczonej. Był dodatkowy smaczek.

- Trzeba pamiętać, że jednak ten delikatny oddech teraz złapiemy, bo nie możemy sobie pozwolić na to, żeby być w dole tabeli. Mamy zespół, który stać na dużo więcej. Trzeba iść do góry, a te trzy punkty nam w tym pomogą - zakończył Lis.


Źródło: TVP Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


27    Komentarze:

~~~Crac33
Lis
Kocur!!

107            -3
~~~Mazzii
Piłkarz meczu
Brawo! Dziękujemy!

110            -4
~~~Janko Buszewski
Brawo Mati
Kapitalny mecz.Idealne ustawienie,refleks,gra na linii,czytanie gry.Do tego spokój z przodu,bo obroncy zagrali naprawdę niezle.Adi pewnie i spokojnie,bardzo dobrze Klemenz,Bury przyzwoicie.Bałęm sie przed maczem,braku Frydrych ,ale chlopaki załatali po nim dziurę.No i Lisek,doskonałe zawody !Pękny prezent na Swięta.

115            -4
~~~Legion 1906
Bramkarz
Mateusz jesteś Wielki i nie myślę tu o wzroście:)

90            -4
~~~sympatyk
...
Pan Murgrabia Mateusz Lis,brawo!

69            -4
~~~stary wiślak
Napisałem kiedyś, że Lis to żaden bramkarz
Podtrzymuje to !

12            -185
~~~Janek
Mecz
Lisek gratulacje za mecz bądź tak dobry jak dzisiaj w każdym meczu dużo zdrówka

77            -4
~~~OLD KIBIC WISLY
Mateusz to był chyba najlepszy mecz w Wisrłce
Tak trzymaj. Dobry bramkarz to połowa sukcesu, druga połowa to napastnicy.

81            -2
~~~Zły
O co ci chodzi Stary wiślaku
Pan Lis zrobił robotę na szóstkę a twoje przemyślenia alkoholowe zostaw dla siebie Im

84            -5
~~~dziaris
Lis
Mateusz, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili.

66            -3
sk04
Najlepszy zawodnik meczu!
Dzisiaj najlepszy zawodnik meczu i podejrzewam, że kolejki! Mam nadzieję, że uwierzy w siebie, bo możliwości ma! Teraz oczekiwalibyśmy jako Kibice Wisełki, aby bronił tak w każdym meczu! Ocena 10/10!

60            -3
~~~Kibic20
Stary wislak
My wszyscy zapomnieliśmy, że jak ty byłeś w bramce, to broniłeś najlepiej. Czego się czepiasz, teraz jest czas w Wiśle, że każdy z piłkarzy się rozwija i to widać. Mateusz zagrał świetny mecz, i twoje durne wpisy, tego nie zmienia. Zdrowych i wesołych świąt, pozytywnie nastawionym kibicom, oczywiście też piłkarzom, trenerowi i całemu zarządowi. Wiele sukcesów w Nowym Roku.

50            -6
~~~TSW
...
Brawo Lisek kocur występ oby tak dalej.

49            -2
~~~T24
Wisła
Dzisiaj Pan Mateusz Lis pokazał klasę. Widać było pewność, spokój, opanowanie, zaangażowanie. To jest droga do sukcesu. Brawo!!

55            -3
szczebelek
W końcu pokazał talent, o którym wspominano gdy przychodził do klubu.
Takiego Lisa potrzebujemy zawsze! Kapitalny występ!

55            -1
~~~Wiślak z Chicago
Mateusz Lis
Lisu, Klemenz namocniejszymi ogniwami dzisiejszego zwycięstwa. Szczerze dziękujemy. W mojej ocenie to najlepszy mecz Lisa w barwach Wisły. Dzisiejsze punkty zawdzięczamy głównie Niemu i Klemenzowi. Brawo!

48            -2
~~~Tw Bolek
...
Jak pojawił się u nas to mimo głosów że wstawiają młodego na siłę bo chcą go ograć i sprzedać wierzyłem że się "wyrobi". Potem jednak przestałem w to wierzyć i miałem ku temu absolutnie powody .Teraz od pewnego czasu zaczyna bronić coś więcej niż tylko to co ma "obowiązku" bo leci w jego kierunku a wczoraj przeszedł wszelkie oczekiwania. Mam nadzieje że utrzyma dobry poziom i będzie udowadniać nam że zasługuje na Wisłę .

26            -4
~~~Kinoman
Był kiedyś taki film:
>>> Fantastyczny Pan Lis <<<

12            -2
wilkrobert13 2
Lisu!
Sam sobie zawiesiłeś poprzeczkę...Teraz musisz ją pokonywać.

16            -2
~~~SMOK
Lisek Wielki
Był wczoraj niesamowity i z jednej strony można by chcieć, żeby każdy jego mecz tak wyglądał natomiast z drugiej strony lepiej dla nas jeśli bramkarz nie ma wiele pracy. Lisku, oby nadal taka forma w następnym roku albo i lepsza. Życzę ci tego

17            -3
~~~stary wiślak
do ---stary wiślak
Nigdy tak nie napisałem, wprost przeciwnie -to jedyny bramkarz w WIŚLE

8            -8
~~~stary wiślak
co jest ?
Jak zwykle ktoś podszywa się pode mnie, a moderator nie zamieszcza mojego postu.

5            -9
~~~Góral
Lisek
Ogólnie jest słabym bramkarzem wczorajszy mecZ to mecz jego życia pochwała za to ? Nie ma stabilnej formy Wisła potrzebie bramkarza na którym mozna polegać Liczę ze coś w zimowym okienku się zmieni

7            -17
~~~Bab
120%Wiślaka
Akcja z meczu derbowego wprowadziła go na wyższy poziom. Pokazał, 120 % wiślackiego charakteru, nie pozwolił szarpać WIŚLACKIEJ koszulki byle komu. Mam takie niejasne poczucie, że w końcu doczekaliśmy się bramkarza Wiślaka. To już jest PAN MATEUSZ, a nie zwyczajny Mati.....

13            -4
~~~Zoltan10
Szacun.
Szacun Mateusz, dzięki Tobie, trzymam kciuki oby jak najczęściej zero było z tyłu

7            -1
~~~Misioł
kontrakt do czerwca 2021.
Więc Panowie zarządzający, macie 10 dni na szybkie dogadanie nowego kontraktu - w innym wypadku szybko znajdą się chętni na ciągle młodego Polskiego bramkarza, który nie wypluwa piłek, nie jest przyspawany do linii, broni też to co nie leci w niego i potrafi szybko rozpocząć kontratak. Nie żebym jakoś do Buchalika pił, tak tylko mi sie napisało...

9            -3
~~~Kopa
Lis
Pierwszy dobry mecz w Jego wykonaniu. Ale czy oglądaliście popisy bramkarza (17 lat) z Jagielloni. Podobne sytuacje wyciągał.

6            -1