Środa, 23 grudnia 2020 r.

Trzech wiślaków powołanych na zgrupowanie Talent Pro

Trzech zawodników wiślackiej Akademii otrzymało powołanie na zgrupowanie Talent Pro, które w dniach od 9 do 16 stycznia 2021 roku odbędzie się w hiszpańskim Pinatar. Wezmą w nim udział zawodnicy urodzeni w rocznikach 2004, 2005 i 2006.

Powołani wiślacy to Jakub Krzyżanowski i Jakub Stępak do zespołu U-15 oraz Michał Głogowski do drużyny U-16.


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Arkaim
Istotne kto potem zagra w 1 kadrze, ale Wisly
My ten % mamy bliski zeru. Dzis np. mamy mega talent Bukse, ale za maga Skowronka nie gral i tak to u nas wyglada od ponad dekady. Fajnie byloby to zmienic.

33            -16
~~~SMOK
I świetnie
I super. Niech się narybek szkoli i zbiera doświadczenie. Niech wyrosną z nich: skoczny szczupak na bramkę, wielkie skalary na obronę, na srodek manty z dobrym przeglądem pola, szybkie barakudy na boki i rekiny do ataku

26            -1
~~~Kargul
I po nich.
Pojechali, ktoś ich zobaczy i do Wisły nie wrócą. Ktoś płacił na ich szkolenie cały czas i gówno. Zamieszają rodzicom w głowach. Dlatego właśnie pan Cupiał nie zakładał akademii piłkarskiej. Nic się nie zmieniło.

8            -30
~~~Gonzo
@~~~Arkaim
Zewsząd się słyszy jaki to nie przetalent z Buksy, ale jak dla mnie to Szot go nakrywa czapką.

52            -4
~~~abcdefgh
Buksa Olek
Nie chcę być złym prorokiem ale według mnie Wisła z Olka już raczej nic konkretnego mieć nie będzie. Niestety ale w przeważającej większości przypadków naszej (polskiej) młodzieży jest tak że jak młody dwa razy pod rząd w jednym meczu prosto kopnie a jeszcze jakby mu się udało bramkę strzelić to już w głowie mu różni menago mieszają i jest po chłopie. Z Olkiem jest zdecydowanie lepiej i względem swoich rówieśników pokazał na boisku naprawdę dużo. Ale powiedzmy sobie szczerze, Zahawi nie po to został jego menago żeby zostawić go w Wiśle dla byle jakiej prowizji do roku 2023. Menago żyje z prowizji i choćby miał zarobić 1o% więcej gdziekolwiek to tam go wepchnie. Tutaj rządzi pieniądz a nie dobro gracza a już dobro jego macierzystego klubu nikogo nie obchodzi. No chyba że p. Hyballa coś ugra, on lubi stawiać na młodzież.

29            -2
~~~Plag
Jj
I super niech się narybek szkoli

10            -4